Connect with Us

“Vajzë e papjekur që vendos njerëzit në rrezik”/ Filmoi veten me makinën 3 milion dollarëshe, Kylie masakrohet nga fansat

Showbizz

“Vajzë e papjekur që vendos njerëzit në rrezik”/ Filmoi veten me makinën 3 milion dollarëshe, Kylie masakrohet nga fansat

Publikuar

-

Pak ditë më parë, mamaja e Kylie Jenner, Kriss Jenner, festoi 64-vjetorin e saj të lindjes dhe në këtë ditë speciale, Kim i kishte përgatitur të ëmës një surprizë mbresëlënëse që na i mbushi të gjithëve sytë me lot.

Ajo i organizoi një festë në shtëpinë e tyre të vjetër, të cilën e kishte arreduar si dikur.

Fansat e Kylie-t janë revoltuar kur 22-vjeçarja ka publikuar në InstaStory një video duke i dhënë makinës së saj “Bugatti”, 3 milionë dollarëshe.

Sipas tyre, miliarderja s’duhet ta kishte filmuar veten teksa i jepte makinës, pasi ky nuk është aspak një shembull i mirë për të tjerët.

Të shumtë janë ata që shkruajtën në Twitter se t’i japësh makinës dhe të qëndrosh në telefon është e rrezikshme dhe ilegale.

“Pse Kylie filmon vazhdimisht veten duke i dhënë makinës? Mendon se duket fantastike? Sepse e vetmja gjë që shikoj është një vajzë e papjekur pa konsideratë për njerëzit që po vendos në rrezik.”- shkruan një ndjekës, mendimin e të cilit e kanë mbështetur shumë të tjerë./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: