Connect with Us

VIDEO-“Përmbani veten”/ Sherri në mes të natës për një djalë, Alesia Bami ka dy fjalë për vajzat e showbizzit

Showbizz

VIDEO-“Përmbani veten”/ Sherri në mes të natës për një djalë, Alesia Bami ka dy fjalë për vajzat e showbizzit

Publikuar

-

VIDEO-“Përmbani veten”/ Sherri në mes të natës për një djalë, Alesia Bami ka dy fjalë për vajzat e showbizzit

Pak muaj më parë, sherri mes vajzave të showbizzit Kejvina Kthella, Oriola Marashi dhe Einxhell Shkira, bëri bujë në mediat rozë dhe u tha se ato ishin grindur për shkak të një djali, por ende nuk ka një reagim nga vetë ato.

Së fundmi moderatorja Alesia Bami e ftuar në emisionin “Glamour”,  u shpreh se të dyja vajzat e kishin lëshuar veten dhe kishin harrur që ishin personazhe publike.

“Nuk jam në dijeni. Einxhellin e kam pasur kolege dhe është një vajzë shumë e mirë. Gjithashtu edhe Kejvinën. Sa i përket sherrit të gjithë jemi implusivë por në raste të tilla është mirë ta përmbash pak veten, sidomos kur je personazh publik. Më vjen shumë keq që i ka marrë vorbulla e lajmeve. Ka qënë pakujdesi e momentit besoj,“-u shpreh Alesia./CNA.al

 

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Ende zemërthyer për ikjen tënde”/ 5 vite pa Dr.Florin, miku i tij më i ngushtë i dedikon fjalët prekëse

Publikuar

-

Nga

Këngëtari dhe kantautori Dr.Flori , ndërroi jetë papritur rreth 5 vite më parë duke lënë pas një boshllëk të madh tek të afërmit e tij. Sot në përvjetorin e tij të vdekjes nuk kanë lënë pa e kujtuar publikisht familjarët dhe miqtë e tij më të mirë dhe një prej tyre eshte edhe Landi Hysi, […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Miliona pëlqime brenda pak minutave/ Fotot më seksi nga yjet e Instagramit që bënë namin këtë javë

Publikuar

-

Nga

Yjet e Instagramit nuk lënë rast pa ekspozuar asetet e tyre më seksi dhe kjo nuk i ndalon të postojnë pothuajse cdo ditë. Ato janë gjithnjë në qendër të vëmendjes në rrjetet sociale sidomos në Instagran, dhe i “gëzojnë” shpeshherë ndjekësit e tyre me imazhe joshëse. Edhe javën që lamë pas, plot të famshme publikuan […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Foto+18- Modelja dhe bashkëshorti i saj tërbojnë rrjetin/ Pozojnë nudo dhe nuk i lënë vend imagjinatës

Publikuar

-

Nga

Ajo njihet si një nga gratë me trupin më të përkryer në botë, dhe nuk lë rast pa e treguar këtë. Modelja britanike, Kelly Brook, ka realizuar së fundmi një fotografi të jashtëzakonshme, ku ka pozuar nudo bashkë me partnerin e saj, Jeremy Parisi. Çifti i njohur është fotografuar nudo pranë një shkëmbi, në një […]

LEXO TE PLOTE