Connect with Us

VIDEO-Ylli i televizionit bën ndërhyrjen në fytyrë live/ Ndjekësit e masakrojnë me kritikat

Showbizz

VIDEO-Ylli i televizionit bën ndërhyrjen në fytyrë live/ Ndjekësit e masakrojnë me kritikat

Publikuar

-

VIDEO-Ylli i televizionit bën ndërhyrjen në fytyrë live/ Ndjekësit e masakrojnë me kritikat

Pak kohë më parë ajo u zotua se nuk do të bënte kurrë ndërhyrje kirurgjikale në fytyrë pasi kur e provoi iu duk vetja si personazhi i Jim Carrye në filmin “The Mask” në vitin 1994.

Ylli i televizionit Lauren Goodger ka gjetur një mënyrë tjetër për tu kujdesur për fytyrën e saj, përmes një procedure jo kirugjikale të quajtur Profhilo.

Lauren vendosi ta kryente këtë ndërhyrje duke e transmetuar live në Instagram dhe kjo gjë ka shkaktuar shumë kritika të ashpra në rrjet.

Por megjithëse kjo nuk e ka penguar aspak Lauren të tregojë se ka fryrë mjekrën, nofullat dhe mollëzat.

Për më tepër shihni galerinë e mësipërme./ CNA.al

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Jo vetëm Kim Kardashian/ Bisha ruse sfidon Demi Rose, fotot e saj të fundit po bëjnë xhiron në rrjet

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur ruse, Anastasiya Kvitko vijon të tërheqë vëmendjen gjithmonë e më shumë në mediat rozë, por edhe në rrjete sociale. Anastasia u bë mjaft e famshme për shkak të krahasimit që i bëhet me seks-simbolin, Kim Kardashian, dhe formave të saj bombastike dhe tepër seksi. Por nuk është vetëm sfiduesja e Kim Kardashian, […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Hiri i perëndisë”/ Grace feston 8 vjetorin e lindjes, Aurela Gaçe bën dedikimin e veçantë për të bijën

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Aurela Gaçe e ka treguar gjithnjë se ka një lidhje shumë të ngushtë me dy vajzat e saj. Sot për këngëtaren është një ditë shumë e rëndësishme, pasi si sot e 8 vite më parë ka ardhur në jetë vajza e saj Grace. Këtë gëzim Aurela e ka ndarë me të gjithë ndjekësit e […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTO-“Do të habitesh sa larg mund të çoj”/ Aktorja e famshme jep mesazhin e fortë për gratë

Publikuar

-

Nga

Aktorja e famshme e telenovelave Maite Perroni është një nga personazhet më të dashur dhe të ndjekur në rrjetet sociale. Ajo shpesh herë ndan me ndjekësit e saj mesazhe shumë motivuese dhe sidomos për gratë. Së fundi ajo ka publikuar një foto ku duket shumë sensuale dhe tregon se për të patur sukes nuk ka […]

LEXO TE PLOTE