Connect with Us

Biondja më e nxehtë në Instagram/ Shoqe e ngushtë me miliarderen, ja fotot “përvëluese” të Anastasia Karanikolaou

Showbizz

Biondja më e nxehtë në Instagram/ Shoqe e ngushtë me miliarderen, ja fotot “përvëluese” të Anastasia Karanikolaou

Publikuar

-

Biondja më e nxehtë në Instagram/ Shoqe e ngushtë me miliarderen, ja fotot “përvëluese” të Anastasia Karanikolaou

Ajo njihet tashmë si shoqja seksi e miliarderes më të re në botë, Kylie Jenner.

E njohur si “Stassie Baby”, Anastasia Karanikolaou ka lancuar linjën e saj më të re të veshjeve e quajtur TJ Swim.

Bukuroshja bionde e cila ka rreth 6.3 milionë ndjekës në Instagram ka shpërndarë disa foto tepër të nxehta me bikini të verdha dhe duke qëruar një banane.

Për më tepër ndiqni fotogalerinë e mësipërme./CNA.al

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Mario deklaroi në publik se ishte gay/ Oriola Marashi jep mesazhin e fortë: “Mentalitet i ndryshkur”

Publikuar

-

Nga

Grimieri Mario Dedivanoviç, u bë i njohur për publikun pasi prej vitesh punon krah biznesmenes Kim Kardashian. Së fundmi ai ka fituar çmimin “American Influencer Awards 2019” në evenimentin që u mbajt dje në Dolby Theatre, Los Angeles, ku dhe bëri deklaratën e bujshme duke pranuar se ishte gay. “Dua gjithashtu të them diçka për […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTO-Këngëtarja e famshme pozon topless/ Ylli i Popit ndez rrjetin

Publikuar

-

Nga

Ajo është një nga këngëtaret më të famshme në botë të muzikës pop. Bëhet fjalë për Jessie J. Edhe pse shpesh herë ka deklaruar në intervista të ndryshme që është shumë e kompleksuar përsa i përket pamjes së jashtme, së fundi ajo ka guxuar edhe më shumë duke pozuar topless. Fotot Jessie i ka publikuar […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Ka mësuar përmendësh vjershën”/ Rikthehet sherri mes repereve shqiptare, ja çfarë ndodhi mes tyre

Publikuar

-

Nga

Sherret mes repereve shqiptare kanë qenë në qendër të vëmendjes këto kohë e vazhdojnë të jenë për shkak të deklaratave të bujshme që bëjnë ndaj njëra-tjetrës. Sot ajo që po komentohet për shkak të një postimi është Arta Bajrami, reperja e cila prej vitesh është pjesë e tregut muzikor shqiptar. Arta ka bërë një postim […]

LEXO TE PLOTE