Connect with Us

Çfarë pëlqejnë më shumë njerëzit e tjerë tek ju?/ Zbulojeni sipas shenjës tuaj të horoskopit

Life Style

Çfarë pëlqejnë më shumë njerëzit e tjerë tek ju?/ Zbulojeni sipas shenjës tuaj të horoskopit

Publikuar

-

Dashi (21 Mars – 19 Prill)

Ju keni një personalitet interesant. Si një Dash, ju jeni dikush që gjithmonë dëshiron të jetojë në korsinë e shpejtë. Ju nuk dëshironi të zhvendoseni në ritme të ngadalta dhe graduale. Padyshim që, kjo mund të jetë frikësuese për shumë njerëz. Sidoqoftë, ju keni një mënyrë për ta bërë atë të funksionojë për ju. Dhe kjo është një gjë e përsosur për personalitetin tuaj që ju duhet të kapitalizoni.

 

Demi (20 Prill – 21 Maj)

Besnikëria juaj është ndoshta aspekti më i mirë i personalitetit tuaj. Edhe pse mund të jeni në një luftë të vërtetë, gjë e cila do t’iu marrë shumë kohë, njerëzit zakonisht nuk e kuptojnë këtë tek ju. Ata gjithmonë mund të besojnë se jeni në anën e tyre, pavarësisht nga ndryshimi i rrethanave.

Binjakët (22 maj – 21 qershor)

Si Binjakë, me siguri keni një nga personalitetet më emocionues nga i gjithë Zodiaku. Ju keni një mënyrë për ta bërë veten të përshtatet në çfarëdo situate në të cilën gjendeni. Ju gjithmonë gjeni një mënyrë për ta bërë veten të relativizuar me këdo që takoni. Kjo është arsyeja pse është kaq e lehtë për njerëzit që të besojnë te ty dhe të jenë të qetë me ty.

Gaforrja (22 qershor – 22 korrik)

Sigurisht, gjëja më e bukur për ju është fakti që ju kujdeseni. Ju jeni dikush që ka një personalitet shumë të kujdesshëm dhe ushqyes. Kjo do të thotë që njerëzit në përgjithësi mund t’ju besojnë dhe që gjithmonë do të jeni aty për ta kur të kenë nevojë për ju. Kjo lloj besueshmërie mund të shkojë shumë në perceptimet e njerëzve të tjerë për ju.

 

Luani (23 korrik – 22 gusht)

Besimi juaj është sendi i legjendave. Është sporadike që njerëzit kanë të njëjtin lloj të vetë-dashurisë dhe besimit që keni. Me mënyrën se si e doni veten, ju u jepni njerëzve të tjerë një kornizë të dashurisë me ju gjithashtu.

Virgjëresha (23 gusht – 22 shtator)

Ju jeni një perfeksionist i vërtetë, Virgjëreshë. Dhe nuk duhet ta fshehësh atë fakt për veten tënde. Vëmendja juaj e veçantë ndaj detajeve është ajo që frymëzon njerëzit e tjerë të duan të jenë më të mirë. Fakti që ju e mbani veten me një standard të lartë është diçka që shumë njerëz e respektojnë dhe admirojnë për ju.

Peshorja (23 Shtator – 22 Tetor)

Ka shumë aspekte të personalitetit tuaj që ju bëjnë shumë të dashur, Peshore. Ju jeni ndoshta më miqësuesit nga të gjitha shenjat e Zodiac. Ju duhet të krenoheni nëse kaq shumë njerëz ndjehen të qetë dhe të qetë me ju. Është kaq e lehtë për njerëzit e tjerë që t’ju besojnë, dhe kjo është një gjë e rrallë në shumë njerëz këto ditë.

Akrepi (23 tetor – 22 nëntor)

Natyrisht, është ajri yt i misterit dhe stoicizmit që të bën shumë interesant, Akrepi. Shumë njerëz janë tërhequr thjesht nga energjia juaj shumë e fortë pa ditur me të vërtetë shumë për ju. Kjo është një dhuratë e rrallë që keni, për të cilën gjithmonë duhet të krenoheni.

Shigjetari (23 nëntor – 21 dhjetor)

Si Shigjetar, ju keni një reputacion për të qenë një frymë e lirë. Shumë njerëz frymëzohen gjithmonë nga qasja juaj e qetë për të jetuar jetën tuaj. Ju i quani të shtënat jopologetike dhe shumë njerëz e duan atë lloj trimërie.

Bricjapi (22 dhjetor – 20 janar)

Natyra juaj e mundimshme dhe ambicioze është pjesë e asaj që ju bën të bëni një person kaq të madh për të qenë me Bricjapin. Shtë infektive. Njerëzit e tjerë shpesh frymëzohen duke shikuar ju se bëni atë që bëni. Ju jeni një burim i shkëlqyeshëm motivimi për njerëzit që marrin të varur rreth jush.

Ujori (21 janar – 18 shkurt)

Nuk duhet të habisë askush që inteligjenca juaj është dhurata juaj më e madhe, Ujori. Ju jeni dikush që e di se si të ofrojë disa këndvështrime unike dhe emocionuese, të cilat jo shumë njerëz të tjerë do të mund të arrijnë vetë. Kur flet, të gjithë dëgjojnë.

Peshqit (19 Shkurt – 20 Mars)

Si Peshq, ju e dini që jeni një nga shenjat më emocionale të Zodiakut. Sidoqoftë, ju gjithashtu dini se si ta përdorni këtë në avantazhin tuaj. Ju përdorni fuqitë tuaja të empatisë dhe durimit për t’i bërë njerëzit rreth jush të ndjehen të qetë dhe të qetë. Jo të gjithë njerëzit janë kaq të aftë në krijimin e lidhjeve dhe lidhjeve me të tjerët./ CNA.al

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Life Style

Nga larja e fytyrës tek gjumi/ Zbuloni se çfarë po jua përkeqëson lëkurën tuaj

Publikuar

-

Nga

akull ne fytyre, per lekure te bute

A e dini se larja e fytyrës tuaj pothuajse përditë po jua dëmton fytyrën?  Duke mos dalluar se cili veprim i bën më shumë keq lëkurës, ndodh që ne ta përkeqësojmë gjendjen e saj. Më poshtë do të kuptoni se çfarë nuk duhet të bëni me lëkurën tuaj sipas ‘HealthyOnline’: 1-Nëse nuk flini gjumë mjaftueshëm, […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Horoskopi 12 nëntor 2019/ Zbuloni surprizat e kësaj dite për 12 shenjat e zodiakut

Publikuar

-

Nga

Dashi                                                 Parashikohet një situatë premtuese, edhe pse ka shumë gjëra që doni që ti kapërceni. Nëse dikush do ua harxhojë kohën kot, mund të acaroheni. Jeni shumë të besueshëm në këtë periudhë si në dashuri edhe në miqësi. Demi Duhet ta njihni më mirë një person që e doni vërtetë, në mënyrë që të guxoni […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Bija ime/ Ojky sigurohet që Demir është babai i saj, ja ç’do ndodhë sot

Publikuar

-

Nga

Ojky zemërohet me Demirin sepse nuk shkoi në panair. Demir dhe Ugur përpiqen ta bëjnë Ojkynë të lumtur. Ojky nuk pranon të hajë por ndihmon Demirin të gatuajë. Demir e sheh që Ojky është e mërzitur dhe kërkon të dijë çfarë ka. Ojky e përlotur i thotë Demirit se nëse nuk është babai i saj […]

LEXO TE PLOTE