Connect with Us

“Do të doja shumë që…”/ Klajdi Haruni i bën kërkesën e papritur Flori Mumajesit, ja përgjigja e këngëtarit

Showbizz

“Do të doja shumë që…”/ Klajdi Haruni i bën kërkesën e papritur Flori Mumajesit, ja përgjigja e këngëtarit

Publikuar

-

Rikthimi i këngëtarit shqiptar Flori Mumajesi, pas një viti mungesë, bëri bujë ditën e djeshme në mediat rozë. Ai u kthye në muzikë me një baladë të ndjerë dashurie me titull “Thjesht të du”.

Por atij i është bërë një kërkesë e papritur nga miku i tij më i ngushtë, Klajdi Haruni, i cili ka shprehur publikisht dëshirën që kjo këngë të këndohet në ditën e martesës së tij.

Përmes një postimi në ‘Instagram’ ai ka shkruar: “Do të doja shumë të ishte kartolina e dasmës sime”.

Ndërsa Flori i eshte pergjigjur :“E këndon vëllai yt për ty dhe për atë do t’i shkëlqej sytë”, është përgjigjur Flori.

Kujtojmë se Klajdi është treguar gjithmonë shumë i rezervuar për jetën e tij private, por tashmë që ka gjetur njeriun e duhur duket se e ka dhe në plan që në një të ardhme të martohet e të ketë pranë gjithë miqtë e tij. /CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: