Connect with Us

Drake i jep fund thashethemeve/ Sqaron njëherë e mirë lidhjen me Kylie Jenner

Showbizz

Drake i jep fund thashethemeve/ Sqaron njëherë e mirë lidhjen me Kylie Jenner

Publikuar

-

Drake i jep fund thashethemeve/ Sqaron njëherë e mirë lidhjen me Kylie Jenner

Të gjitha mediat po shkruajnë se mes reperit Drake dhe miliarderes Kylie Jenner ka një lidhje që shkon përtej miqësisë.

Prej ditësh janë përfolur se janë në një marrëdhënie dashurie, por Drake ka vendosur që t’i japë fund këtyre thashethemeve.

Burime për “Hollywoodlife” kanë treguar se Drake ka qenë shumë i qartë kur ka thënë se jo vetëm me Kylie-n, por me të gjithë familjen e saj ka një shoqëri të mirë, duke theksuar se momentalisht nuk dëshiron të përfshihet në një lidhje romantike.

Duket se Drake po i përkushtohet tërësisht karrierës së tij, ndërsa Kylie është e fokusuar tek biznesi dhe vogëlushja e saj Stormi. Për më tepër shihni galerinë e mësipërme./CNA.al

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Arti në zi/ Ndërron jetë në mënyrë tragjike aktorja 13 vjeçare

Publikuar

-

Nga

Një lajm tepër i dhimbshëm , ka “mbërthyer” mediat e huaja ditën e djeshme. Aktorja e re e Brodway, Laurel Griggs, ka ndërruar jetë në moshën 13-vjeçare për shkak të një komplikimi në shëndetin e saj. Ajo e humbi jetën për shkak të astmës teksa ishte në spital dhe për fat të keq, mjekët nuk […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Kam nevojë për dëgjues, jo për këshillues”/ Kaloi një ndarje të dhimbshme, Kiara Tito tregon “sekretin” se si e ka marrë veten

Publikuar

-

Nga

Pak muaj më parë, moderatorja dhe blogerja Kiara Tito përjetoi një ndarje të dhimbshme dhe së fundmi ajo vendosi të tregojë sesi ia kalë kur është ndarë dhe si e ka marrë veten nga një lidhje që e ka lënduar. “Këtë dhimbjen nuk e kam kaluar shumë lehtë, por kam kuptuar që koha është ilaçi […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Reperi i njohur qëllohet me armë në mes të rrugës/ Zbulohen detajet dhe gjendja e tij

Publikuar

-

Nga

Reperi i njohur amerikan Lil Reese, ka mbetur i plagosur gjatë një atentati me armë nga persona të panjohur ditën e djeshme. Ai është shtruar në spital në gjendje të rëndë dhe Johnna Kelly, një zëdhënëse e Qendrës Mjekësore konfirmoi se reperi është në gjendje kritike. Kolegu dhe miku i tij Lil Durk bëri një […]

LEXO TE PLOTE