Connect with Us

Familja, Dashuria dhe Udhëtimet/ Zbuloni surprizat që ju presin sot sipas Susan Miller

Life Style

Familja, Dashuria dhe Udhëtimet/ Zbuloni surprizat që ju presin sot sipas Susan Miller

Publikuar

-

Dashi

Ju do të keni mundësinë që një nga talentet tuaja të fshehta ta ktheni në një përfitim profesional.

Demi

Nëse ju dhe partneri juaj do të doni të shkoni për pushime, tani është momenti dhe mundësia e duhur për të kërkuar vendin të cilin dëshironi të vizitoni.

Binjakët

Sot do të shijoni vetminë dhe të qënit i dashur nga të tjerët. Vizitoni një spot shkencor me një rëndësi të madhe ose një ecje romantike së bashku me të dashurën tuaj të zemrës, ose përgatisni një vakt së bashku.

Gaforrja

Në mendjen tuaj do të kalojë një lidhje nga e shkuara dhe sot mund të vendosni të rilidheni me ish partnerin tuaj. Nëse jeni I martuar pasioni do të jetë në nivelin tauj më të lartë. Bëni qejf.

Luani

Tani është momenti që të bëni një ecje rreth shtëüisë tuaj dhe të vini re se ka nevojë për ndryshime për ta bërë jetën më efikase, të rehatshme ose të shëndetshme.

Virgjëresha

Nëse do të dëshironi të shkruani një novelë, të filloni një blog ose të krijoni art, kontaktoni me një mësues për ta patur si udhëheqës ose tiu ndihmojë me kërkimet që doni të bëni.

Peshorja

Do të rishikoni një mundësi për të filluar një biznes tuajin. Do të takoni familjen tuaj dhe do tiu mbështesë në këtë nismë të re.

Akrepi

Reagimet e disa njerëzve ndoshta nuk do të jetën dhe aq pozitive sa do të donit. Kërkojini mikut tuaj një këshillë. Një ndryshim i vogël mund të bëjë mrekulli të mëdha.

Shigjetari

Intuita juaj është tamam në kohë. Ktheni vëmendjen tuaj nga ëndrrat pasi mund të kenë një rol vendimtar në karrierën tuaj.

Bricjapi

Nëse jeni të ftuar në një club, në një even industriak, në një event bamirësie atëherë thuaji po kësaj ftese pasi do të shijoni disa bisedime shumë domethënëse.

Ujori

Ju do të gjeni përgjigjen tuaj pas një pyetje për karrierën. Kushtojini vëmendje emocioneve .

Peshqit

Ëndrrat tuaja për të udhëtuar së shpejti do të bëhen realitet. Nëse nuk do të mund ti realiyoni vetëm atëherë më mirë është gjeni një grup vullnetarësh./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Life Style

Horoskopi javor sipas astrologut të famshëm italian/ Zbuloni surprizat që ju presin

Publikuar

-

Nga

Dashi Java fillon pozitivisht dhe mbështetet nga një qiell i mirë . Hëna dhe Venusi i favorshëm do të lejojnë përmirësime të vogla. Sipas horoskopit Paolo Fox ju jeni ndër shenjat e pasigurta të zodiakut në këtë fazë dhe duhet të mendoni për ndryshime për të ardhmen e afërt por është gjithashtu e nevojshme të […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Nesër në serialin “Lule të vetmuara”/ Gokhan i propozon për martesë Xhemresë

Publikuar

-

Nga

Neriman dyshon se Seher e gënjen për punën e saj të dytë. Zejno ia vë syrin Serkanit dhe nuk heq dorë derisa ta bëjë për vete. Mesude nuk ndahet dot nga Kemali dhe gjen sërish arsye për ta takuar. Kader shet xhaketën dhe këpucët e saj për të fituar para me të cilat telefonon të […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

10 arsyet pse seksi është i mirë për trupin dhe trurin

Publikuar

-

Nga

1. Seksi lëshon kimikate që lehtësojnë dhimbjen Endorfinat janë qetësuesit natyralë të trupit. Gjatë seksit, endorfinat përmbytin trupin dhe trurin, duke lehtësuar çdo siklet. Për disa njerëz, mund të kurojë një dhimbje koke . Kjo mund të jetë për shkak të endorfinave, ose lëshimit të serotoninës neurotransmetuese, gjë që ju bën të ndjeheni të lumtur. […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: