Connect with Us

FOTO-“Goca e këqija duan të bëjnë qejf”/ Rihanna sjell festat me koleksionin e Fenty X Savage

Showbizz

FOTO-“Goca e këqija duan të bëjnë qejf”/ Rihanna sjell festat me koleksionin e Fenty X Savage

Publikuar

-

FOTO-“Goca e këqija duan të bëjnë qejf”/ Rihanna sjell festat me koleksionin e Fenty X Savage

Festat e fundvitit po afrohen, dhe Rihanna ka gati koleksionin e saj më të ri të veshjeve intime të brandit Savage X Fenty.

31 vjeçarja është shfaqur shumë sensuale e veshur me të kuqe dhe në një ambient krejt festiv.

“Në këtë sezon festash, vajzat e këqija duan të bëjnë qejf”, shkruan ajo si mbishkrim të fotove sensuale.

Marka Rihanna Savage x Fenty ishte një sukses i menjëhershëm pas fillimit të saj në 11 maj 2018, duke fituar mbi 100 milion dollarë në 40 ditët e para të saj.

Përveç koleksioneve të saj të brendshme, këngëtarja B **** Better Have My Money, e cila u emërua CFDA’s Style Icon e vitit në 2014, i ka dhënë hua emrin e saj në linjën e kozmetikës Fenty Beauty, si dhe të gatshme për tu veshur markë Fenty x Puma.

Për më tepër shihni galerinë e mësipërme./ CNA.al

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Modelja e njohur i jep fund beqarisë/ Dalin pamjet nga dasma

Publikuar

-

Nga

Engjëlli i Victoria’s Secret Devon Ëindsor, i ka dhënë fund beqarisë duke u kurorëzuar në martesë me partnerin e saj Johnny Dex Barbara. Dyshja kanë organizuar një ceremony madhështore në Bahamas me të ftuar VIP, mes tyre modelet e Victoria’s Secret. Modelja seksi e pasarelave dukej shumë elegante me fustanin e nusërisë. Devon dhe Johnny […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Do e dëgjoni për 20 vite”/ Genc Prelvukaj paralajmëron projektin e radhës

Publikuar

-

Nga

Këngëtari i njohur shqiptar Genc Prelvukaj është një nga personazhet më të komentuar dh eta dashur të muzikës shqiptare. Ai ka qenë mjaft aktiv me muzikën e tij dhe ka publikuar disa këngë të cilat numërojnë me miliona klikime në Youtube. Së fundmi me anë të një postimi në ‘Instagram’, reperi ka treguar se shumë […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Pas rrëfimit të Mozzik/ Loredana habit me veprimin e saj

Publikuar

-

Nga

Ditën e sotme Mozzik, ka folur si asnjëherë më parë për ndarjen nga Loredana si dhe momentin ku jao u mor nga policia pak muaj më parë. Në një intervistë për portalin zviceran, “20 min”, ai tregoi se me është në proces divorci meLoredanën. Gjatë intervistës Mozzik tha se marrëdhënia mes tij dhe Loredanës përfundoi […]

LEXO TE PLOTE