Connect with Us

FOTO-Me këmbë në “ajër” dhe veshje ekstravagante/ Enca Haxhia “çmend” rrjetin me format seksi

Showbizz

FOTO-Me këmbë në “ajër” dhe veshje ekstravagante/ Enca Haxhia “çmend” rrjetin me format seksi

Publikuar

-

Enca Haxhia, është një ndër këngëtaret shqiptare më të pëlqyera nga publiku shqiptar dhe tërheq gjithmonë vëmendjen e mediave rozë me postimet që bën në rrjetet sociale nga ku tregon një pjesë të jetës së saj.

Ajo njihet për veshjet ekstravagante e fotot seksi dhe provokuese të cilat i ndan herë pas here me ndjekësit e saj në rrjetet sociale.

Së fundmi ajo ka publikuar disa foto seksi në rrjetet sociale nga ku shfaqet me një veshje ngjyrë lejla që i nxjerr në pah gjoksin ku gjithashtu ka ngritur dhe këmbët lart.

Enca shpjegon se së shpejti do të publikohet edhe kënga e saj më e re, dhe kjo është një ndër veshjet që ka zgjedhur për videoklipin e kësaj kënge me skena të nxehta e seksi./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: