Connect with Us

FOTO-“Ne po martohemi”/ Armina Mevlani dhe Jonida Maliqi habisin fansat, tregojnë unazën e “martesës”

Showbizz

FOTO-“Ne po martohemi”/ Armina Mevlani dhe Jonida Maliqi habisin fansat, tregojnë unazën e “martesës”

Publikuar

-

FOTO-“Ne po martohemi”/ Armina Mevlani dhe Jonida Maliqi habisin fansat, tregojnë unazën e “martesës”

Blogerja Armina Mevlani dhe këngëtarja Jonida Maliqi janë dyshja më e komentuar në media dhe kanë shumë influencë në Shqipëri .

Jeta e tyre private ka qenë në qendër të vëmendjes së fundmi ku Armina prej vitesh tashmë është me Shkëlzen Berishën ndërsa Jonida me Romeo Veshajn.

Dy fashionistet janë mikesha shumë të ngushta prandaj kanë vendosur që edhe martesën ta bëjnë në të njëjtën ditë.

Ka qenë Jonida ajo ka që ka postuar një video ku tregon se për ditën e tyre të rëndësishme kanë zgjedhur të njëjtën unazë martese. “Ne po martohemi”, shkruan Jonida krah Instastory-t./CNA.al

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Fashion

FOTO-Selena Gomez risjell në modë fustanet me shkëlqim/ Këngëtarja rrëmben vëmendjen në eventin e rëndësishëm

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Selena Gomez ka qenë pjesëmarrëse në eventin për mbrojtjen e të drejtave dhe liritë e njerëzvëe, ACLU. 27 vjeçarja  ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve teksa është shfaqur shumë ndryshe nga çka jemi mësuar të shohim në rrjetet e saj sociale. Selena ka risjellë në modë fustanet me shkëlqimm e veshur me një të […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Emina Çunmulaj tregon me krenari: “Jam e dobët, por kam celulit”

Publikuar

-

Nga

Emina Çunmulaj është një modelet shqiptare më të njohura në botë. Për shumë kohë ajo ka sfiluar për shtëpitë më të mëdha të botës. Linjat e një modeleje janë një zili për të gjitha vajzat pasi ëndërrojnë të kenë një trup perfekt. Emina së fundi ka publikuar një video ku u përgjigjet ndjekësve të shumtë […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

VIDEO-Pasi rrëfeu se ishte gay, shpërtheu në lot/ Surpriza që iu bë Marios në prapaskenë i emocionoi të gjithë

Publikuar

-

Nga

Grimieri i famshëm i Kim Kardashian, Mario Dedivanoviç i befasoi të gjithë me deklaratën e tij duke pranuar se ishte gay para një publiku mjaft të gjerë që  e mbështeti dhe e duartrokiti pafund. Pas kësaj deklarate, Marion e priste një surprizë në prapaskenë të cilën nuk e kishte pritur aspak. Pasi përfundoi fjalimin e […]

LEXO TE PLOTE