Connect with Us

FOTO-“Pa operacione dhe 100% origjinale”/ Emina Cunmulaj tregon linjat elegante dhe ironizon vajzat e showbizzit

Showbizz

FOTO-“Pa operacione dhe 100% origjinale”/ Emina Cunmulaj tregon linjat elegante dhe ironizon vajzat e showbizzit

Publikuar

-

FOTO-“Pa operacione dhe 100% origjinale”/ Emina Cunmulaj tregon linjat elegante dhe ironizon vajzat e showbizzit

Emina Çunmulaj, modelja me origjinë shqiptare e cila prej vitesh jeton në SHBA, tërheq shpeshherë vëmendjen me postimet e saj në Instagram nga përditshmëria me bashkëshortin ose vajzën.

Së fundmi ajo ka postuar një foto ku shfaqet me rrobabanjo duke treguar kështu trupin me linja perfekte e elegante. Bie në sy edhe fakti që Emina shfaqet pa pikë makeupi.

“Pa operacione plastike dhe 100% origjinale”, shkruan modelja krah fotos.

Emina ka marrë shumë komente pozitive dhe shumë nga fansat e kanë komplimentuar për faktin që shfaqet gjithnjë reale e nuk është tunduar nga operacionet plastike.

Të jetë ky një thumbim për vajzat e showbizzit shqiptar? Mbetet të presim për postimin e saj të rradhës./CNA.al

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Sot është një nga vajzat më seksi të showbizit/ Armina Mevlani publikon foton kur ishte vetëm 15 vjeç

Publikuar

-

Nga

Blogerja e njohur shqiptare Armina Mevlani është një nga vazjat më seksi dhe aktive në rrjetet sociale. Armina ndan me ndjekësit e saj të shumtë momente nga jeta e saj e përditshme si dhe stilin e saj të jetesës. Shpesh herë është përfolur për operacionet plastike por ajo ka mohuar gjithnjë duke thënë se nuk […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Modelja i “vë flakën” rrjetit/ Emily Ratajkowski “ngre” temperaturat me fotot e saj me bikini

Publikuar

-

Nga

Emily Ratajkowski është bërë e njohur falë formave të saj perfekte dhe fotove shumë të nxehta në rrjetet sociale. Emily numëron mbi 25 milionë ndjekës në Instagram të cilët janë shumë aktivë duke pëlqyer dhe komentuar fotot e bukuroshes. Së fundi, modelja ka ndezur rrjetin teksa shfaqet e veshur me një palë bikini minimaliste leopardi. […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

FOTO-Selena Gomez risjell në modë fustanet me shkëlqim/ Këngëtarja rrëmben vëmendjen në eventin e rëndësishëm

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Selena Gomez ka qenë pjesëmarrëse në eventin për mbrojtjen e të drejtave dhe liritë e njerëzvëe, ACLU. 27 vjeçarja  ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve teksa është shfaqur shumë ndryshe nga çka jemi mësuar të shohim në rrjetet e saj sociale. Selena ka risjellë në modë fustanet me shkëlqimm e veshur me një të […]

LEXO TE PLOTE