Connect with Us

FOTO-Sherr në mes të rrugës/ I dashuri i Dua Lipës akuzohet për vjedhje, ja çfarë ndodhi

Showbizz

FOTO-Sherr në mes të rrugës/ I dashuri i Dua Lipës akuzohet për vjedhje, ja çfarë ndodhi

Publikuar

-

FOTO-Sherr në mes të rrugës/ I dashuri i Dua Lipës akuzohet për vjedhje, ja çfarë ndodhi

I dashuri i Dua Lipës, Anwar Hadid i cili është model i njohur në Amerikë , është fotografuar së fundmi gjatë një sherri në publik me një burrë në Londër të premten, i cili e akuzoi modelin se i kishte vjedhur një kufje të iPhone-t.

20 vjeçari dukej tepër i acaruar duke diskutuar me Brian Clarke, i cili dyshonte se Anwar kishte gjetur njërën nga kufjet e tij, pasi i gjurmoi ato online me iPhone-n e tij.

Anwar shfaqej i fyer nga akuza duke gjykuar nga shprehja e tij e fytyrës gjatë debatit intensiv që u zhvillua jashtë një kafeneje në Hampstead.

“Ju tregova telefonin tim dhe aplikacionin ‘Gjej iPhone-n tim’ që tregonte se kufja ndodhej në vendin ku ndodheshin ata. Ai më tha që nuk ia kishte idenë. Unë nuk e njihja kush ishte. Dukej si një rrugaç”.

Burri thotë se sa herë që kërkonte kufjen e tij online, telefoni e drejtonte për të Anwar dhe miku i tij.

Si përfundim ai mendon se ka qenë njëri nga djemtë që e gjeti kufjen që i kishte rënë nga xhepi dhe e mori. Pak më vonë Anwar publikoi një foto të mikut të tij me kufjen në vesh./CNA.al

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Zbulohet e vërteta/ Flori Mumajesi dhe Arilena Ara do të vijnë me një bashkëpunim

Publikuar

-

Nga

Këngëtari i njohur Flori Mumajesi i është rikthyer fuqishëm muzikës pas një pause të gjatë. Pak ditë më parë Flori ka publikuar këngën e tij më të fundit “Thjesht të du” e cila është mirëpritur mjaft mirë nga publiku. Pas kësaj u përfol se së shpejti do të vinte me një duet me këngëtaren Arilena […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Mario deklaroi në publik se ishte gay/ Oriola Marashi jep mesazhin e fortë: “Mentalitet i ndryshkur”

Publikuar

-

Nga

Grimieri Mario Dedivanoviç, u bë i njohur për publikun pasi prej vitesh punon krah biznesmenes Kim Kardashian. Së fundmi ai ka fituar çmimin “American Influencer Awards 2019” në evenimentin që u mbajt dje në Dolby Theatre, Los Angeles, ku dhe bëri deklaratën e bujshme duke pranuar se ishte gay. “Dua gjithashtu të them diçka për […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTO-Këngëtarja e famshme pozon topless/ Ylli i Popit ndez rrjetin

Publikuar

-

Nga

Ajo është një nga këngëtaret më të famshme në botë të muzikës pop. Bëhet fjalë për Jessie J. Edhe pse shpesh herë ka deklaruar në intervista të ndryshme që është shumë e kompleksuar përsa i përket pamjes së jashtme, së fundi ajo ka guxuar edhe më shumë duke pozuar topless. Fotot Jessie i ka publikuar […]

LEXO TE PLOTE