Connect with Us

Ikona e bukurisë në Hollywood/ Jennifer Aniston shfaqet pa makeup dhe i lë të gjithë pa fjalë

Showbizz

Ikona e bukurisë në Hollywood/ Jennifer Aniston shfaqet pa makeup dhe i lë të gjithë pa fjalë

Publikuar

-

Ajo njihet si një ndër femrat më të bukura dhe pa operacione plastike në Hollywood. Aktorja Jennifer Aniston ka publikuar së fundmi në ‘Instagram’ një foto pa ‘make up’, ashtu siç e shohim rrallëherë për shkak të punës së saj.

Në foton e publikuar Jennifer shfaqej duke mbajtur në dorë një filxhan të “The Morning Show” dhe duket qartë se fytyra e saj është njësoj e pastër edhe pa grim. Aktorja ka fare pak rrudha dhe lëkura e saj duket shumë e freskët dhe për këtë gjë është komplimentuar nga të gjithë.

Fansat e saj, por edhe personazhet e njohur kanë lënë komente të shumta në foto, duke thënë se ajo është shembulli perfekt i bukurisë natyrale. Në më pak se një muaj Jennifer ka arritur të tërheqë vëmendjen e të gjithëve me postimet e saj në ‘Instagram’, duke qenë se për gjithë këto vite aktorja kishte qëndruar larg rrjeteve sociale. Ajo vendosi t’ju bashkohej personazheve të tjerë të njohur me një llogari personale në mes të muajit tetor, kur publikoi edhe foton e parë me miqtë e serialit të njohur “Friends”.

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: