Connect with Us

“Ishin pa punë, duhet të jenë mirënjohës”/ Ndihmon personazhet e famshëm, producenti shqiptar nxjerr të “palarat” e tyre

Showbizz

“Ishin pa punë, duhet të jenë mirënjohës”/ Ndihmon personazhet e famshëm, producenti shqiptar nxjerr të “palarat” e tyre

Publikuar

-

“Ishin pa punë, duhet të jenë mirënjohës”/ Ndihmon personazhet e famshëm, producenti shqiptar nxjerr të “palarat” e tyre

Producenti i njohur shqiptar, Eduart Deda edhe pse jo shumë i njohur si figurë publike pasi nuk del shpesh në ekran, ishte i ftuar së fundmi në emisionin “Vizioni i Pasdites”.

Ai foli për karrierën e tij disa vjeçare dhe imazhet që ka promovuar në ekran, si në Miss Universe Albania, edhe në emisione ndërsa gjatë intervistës, Eduarti u ndal edhe tek emisioni “Vip Zone” të cilin dikur e prezantonte Eva Murati.

“Beson që ke qenë ti ai që e ka ndihmuar Evën?”, e pyeti Evi Reçi. Eduarti u përgjigj se ka ndihmuar Evën dhe shumë personazhe të tjerë, mirëpo sot sipas tij nuk i janë mirënjohës.

“Unë jo vetëm Evën, por ka shumë personazhe që kemi sjellë apo iu kemi dhënë një dimension tjetër në ekran, si në Miss Universe apo dhe covera të revistës sepse në atë kohë t’i dilje në një cover dhe merrje tjetër vëmendje. Pasi u largua nga Agon Channel, Eva ishte pa punë kur unë e kam thirrur për këtë program që ishte Miss Universe dhe Vip Zone. Më kujtohen ato momentet e para të Evës ato pasiguritë e saj dhe sot kur e shoh jam shumë i lumtur për të që ia ka dalë”, u shpreh Eduarti.

I pyetur nëse personazhet publikë i janë mirënjohës, producenti u përgjigj: “Kur i kam ballë për ballë, po! Kur janë ballë për ballë duket sikur kanë një farë mirënjohjeje, por pastaj po të dëgjojmë apo të shikojmë reagime të tjera nuk duket po ç’rëndësi ka kjo…”, përfundoi ai./CNA.al

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Fashion

FOTO-Selena Gomez risjell në modë fustanet me shkëlqim/ Këngëtarja rrëmben vëmendjen në eventin e rëndësishëm

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Selena Gomez ka qenë pjesëmarrëse në eventin për mbrojtjen e të drejtave dhe liritë e njerëzvëe, ACLU. 27 vjeçarja  ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve teksa është shfaqur shumë ndryshe nga çka jemi mësuar të shohim në rrjetet e saj sociale. Selena ka risjellë në modë fustanet me shkëlqimm e veshur me një të […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Emina Çunmulaj tregon me krenari: “Jam e dobët, por kam celulit”

Publikuar

-

Nga

Emina Çunmulaj është një modelet shqiptare më të njohura në botë. Për shumë kohë ajo ka sfiluar për shtëpitë më të mëdha të botës. Linjat e një modeleje janë një zili për të gjitha vajzat pasi ëndërrojnë të kenë një trup perfekt. Emina së fundi ka publikuar një video ku u përgjigjet ndjekësve të shumtë […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

VIDEO-Pasi rrëfeu se ishte gay, shpërtheu në lot/ Surpriza që iu bë Marios në prapaskenë i emocionoi të gjithë

Publikuar

-

Nga

Grimieri i famshëm i Kim Kardashian, Mario Dedivanoviç i befasoi të gjithë me deklaratën e tij duke pranuar se ishte gay para një publiku mjaft të gjerë që  e mbështeti dhe e duartrokiti pafund. Pas kësaj deklarate, Marion e priste një surprizë në prapaskenë të cilën nuk e kishte pritur aspak. Pasi përfundoi fjalimin e […]

LEXO TE PLOTE