Connect with Us

“Jeni bërë si murgesha”/ Publikoi foton me kryq në qafë, komentuesit “masakrojnë” Elvana Gjatën

Showbizz

“Jeni bërë si murgesha”/ Publikoi foton me kryq në qafë, komentuesit “masakrojnë” Elvana Gjatën

Publikuar

-

Pas nje heshtjeje të gjatë në muzikë, këngëtarja Elvana Gjata e cila pëlqehet shumë nga publiku, ka paralajmëruar së fundmi këngën e saj të re.

Përmes disa fotove në Instagramin e saj, këngëtarja ka treguar disa nga veshjet e saj të klipit, por ka qënë një detaj ai që i ka bërë përshtypje komentuesve në masë.

Shumë prej tyre kanë vënë re se Elvana mbante në qafë një varëse kryqi duke e ekspozuar edhe në foto. Kjo gjë duket se i ka mërzitur komentuesit, të cilët kanë bërë komente nga më të ndryshmet.

Për më tepër ndiqni fotogalerinë e mësipërme./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: