Connect with Us

Lamtumira e fundit/ Sëmundja e rëndë i kushton jetën, këngëtarja shqiptare humb babain

Showbizz

Lamtumira e fundit/ Sëmundja e rëndë i kushton jetën, këngëtarja shqiptare humb babain

Publikuar

-

Lamtumira e fundit/ Sëmundja e rëndë i kushton jetën, këngëtarja shqiptare humb babain

Dita e shtunë, është një ditë zie në shtëpinë e këngëtares shqiptare Big Mama. Ajo ka humbur babanë, pasi vuante nga një sëmundje e rëndë prej kohësh.

Lajmin e trishtë e ka dhënë vetë Big Mama, përmes një postimi në Instagram, ku shpreh dhimbjen e madhe për këtë humbje.

“Sot në mëngjes pas një sëmundje ka ndërruar jetë më i dashuri ynë babai Adi Kasami, njoftojmë familjarët miqt të tjerë se varrimi i të ndjerit bëhët nesër datë 10.11.2019 në namazin e drekës, funerali niset nga shtëpia e të ndjerit në Tetovë”, shkruan këngëtarja.

Ajo kishte vetëm pak kohë që i ishte rikthyer muzikës duke publikuar një remake të këngës “Akoma të du” nga Bertan Asllani./CNA.al

 

 

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Do bëhesh pishman që ke lindur”/ I keqpërdorin fotot, moderatorja shpërthen publikisht

Publikuar

-

Nga

Ajo është tashmë moderatorja më e përfolur në showbizzin shqiptar për shkak të jetës së saj personale. Por së fundmi Dajana Shabani ka zbuluar se fotot e saj janë keqpërdorur nga një tjetër person dhe në një postim në Instastory, Shabani ka publikuar një foto ku shihet ajo në aplikacionin “Tinder”, aplikacion ku kërkohen partnerë […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Jam në ankth, u zgjova me dhimbje”/ Ariana Grande shqetëson fansat, çfarë po ndodh me këngëtaren

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja e njohur dhe e vlerësuar nga të gjithë për vokalin e saj prej vitesh, Ariana Grande ka shqetësuar fansat se fundmi pasi ka bërë me dije përmes disa postimeve në Instagram, se është sërish e sëmurë. Këngëtarja e njohur prej kohësh ka treguar se vuan nga probleme shëndetësore që e detyrojnë të anulojë edhe […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Aktorja e preferuar nga shqiptarët bëhet nënë për herë të parë/ Zbulon portretin e djalit të sapolindur

Publikuar

-

Nga

Ditën e djeshme aktorja e njohur turkez Hazal Kaya u bë nënë për herë të parë. Ajo solli në jetë një djalë, të cilin e pagëzoi me emrin Fikret. Mediat turke bëjnë me dije se aktorja së bashku me bebin janë në gjendje shumë të mirë shëndetësore dhe çdo gjë po shkon më së miri. […]

LEXO TE PLOTE