Connect with Us

“Letrat e tyre i bëja koleksion, sa të varfër kemi qenë”/ Udhëtimi luksoz në Marok, Alketa Vejsiu kujton kohët e vështira në jetën e saj

Showbizz

“Letrat e tyre i bëja koleksion, sa të varfër kemi qenë”/ Udhëtimi luksoz në Marok, Alketa Vejsiu kujton kohët e vështira në jetën e saj

Publikuar

-

Pak ditë më parë, moderatorja Alketa Vejsiu dhe këngëtarja Jonida Maliqi udhëtuan për në Marok dhe përmes fotove në Instagram, ato ndanin me ndjekësit e tyre disa nga momentet më të bukura.

Më pas u zbulua edhe nga fotografja e moderatores Alketa Vejsiu se udhëtimi në Marok është zhvilluar në kuadër të një kuadër të nje koleksioni me disa veshje unike, që dy emrat  e njohur të ekranit  shqiptar kanë vendosur  ta quajnë ‘HELIUM.’

Së fundmi, Alketa ka publikuar në llogarinë e saj të Youtube, një video nga udhëtimi i tyre dhe në një moment ku tregojnë se janë në Greqi, Alketa mahnitet me bukurinë e këtij, e ndërkohë dëgjohet të thotë:

” Jo vetëm që blija çamçakiza por letrat e tyre i bëja koleksion, të shkretët ne sa të varfër kemi  qenë.” Ndërsa më pas gjatë gjithë videos tregohen qartë vendet luksoze ku ato janë akomoduar./CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: