Connect with Us

Një modele “përvëluese” si Oriola Marashi/ Fotot më tunduese të “bombës” shqiptare

Showbizz

Një modele “përvëluese” si Oriola Marashi/ Fotot më tunduese të “bombës” shqiptare

Publikuar

-

Oriola Marashi është një nga modelet më seksi të pasarelave shqiptare. Ajo e ka nisur karrierën e saj si modele që në moshë të vogël.

Sot ajo është një nga modelet më të kërkuara edhe nga shtëpitë më të famshme jashtë Shqipërisë. së fundi ajo është bërë pjesë e sfilatës më të famshme në Barcelonë siç ishte ajo e “Guess”.

Përveçse një modele shumë e mirë dhe e ndjekur në rrjetet sociale, Oriola është shumë e talentuar dhe në muzikë.

Përsa i përket muzikës, gjatë një interviste Oriola është shprehur se ende nuk ka ardhur momenti për ta parë si këngëtare.

Për më tepër shihni galerinë e mësipërme me fotot më seksi të Oriola Marashit./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: