Connect with Us

“Po abuzoni plehra, do të përgjigjeni shumë shpejt”/ Kejvina Kthella reagon pas dëshmisë në prokurori

Showbizz

“Po abuzoni plehra, do të përgjigjeni shumë shpejt”/ Kejvina Kthella reagon pas dëshmisë në prokurori

Publikuar

-

“Po abuzoni plehra, do të përgjigjeni shumë shpejt”/ Kejvina Kthella reagon pas dëshmisë në prokurori

Modelja e njohur shqiptare Kejvina Kthella është kthyer në qendrën e vëmendjes të mediave për shkak të lidhjes së saj me Redjan Rrajën.

Kejvina u shoqërua në polici ku u mor në pyetje për 10 orë nga autoritetet për të zbardhur lidhjen që ka me të dyshuarin për atentat ndaj prokurorit.

Pas të gjitha lajmeve të qarkulluara në media, sot ajo ka reaguar nëpërmjet një statusi në Instastory ku ka shëprthyer keq ndaj mediave duke i quajtur plehra.

“Gazeflliqësira do përgjigjeni shumë shpejt për kto artikuj qe keni përdorur në emrin tim! Po abuzoni si kafshët, plehra!’, shkruan Kejvina./ CNA.al

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Lidhja me biznesmenin turk/ Genta Ismajli “braktis” Shqipërinë, ja çfarë po ndodh me këngëtaren

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja që prej vitesh ka sjellë hite në tregun muzikor shqiptar, prej kohësh është në një lidhje dashurie që u zbulua vetëm së fundmi në media. Partneri i Gentës është një biznesmen turk me emrin Husen, 39 vjeç dhe ka biznese në Turqi e Zvicër. Kjo është edhe arsyeja pse Genta shihet shpesh në Turqi. […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Do bëhesh pishman që ke lindur”/ I keqpërdorin fotot, moderatorja shpërthen publikisht

Publikuar

-

Nga

Ajo është tashmë moderatorja më e përfolur në showbizzin shqiptar për shkak të jetës së saj personale. Por së fundmi Dajana Shabani ka zbuluar se fotot e saj janë keqpërdorur nga një tjetër person dhe në një postim në Instastory, Shabani ka publikuar një foto ku shihet ajo në aplikacionin “Tinder”, aplikacion ku kërkohen partnerë […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Jam në ankth, u zgjova me dhimbje”/ Ariana Grande shqetëson fansat, çfarë po ndodh me këngëtaren

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja e njohur dhe e vlerësuar nga të gjithë për vokalin e saj prej vitesh, Ariana Grande ka shqetësuar fansat se fundmi pasi ka bërë me dije përmes disa postimeve në Instagram, se është sërish e sëmurë. Këngëtarja e njohur prej kohësh ka treguar se vuan nga probleme shëndetësore që e detyrojnë të anulojë edhe […]

LEXO TE PLOTE