Connect with Us

Tayna nuk di të ndalet/ Reperja shqiptare publikon foton seksi dhe ka një mesazh të “koduar”

Showbizz

Tayna nuk di të ndalet/ Reperja shqiptare publikon foton seksi dhe ka një mesazh të “koduar”

Publikuar

-

Reperja shqiptare Tayna, njihet tashmë si një ndër këngëtaret më të sukseshme të muzikës shqiptare e cila numëron shume hite dhe pëlqehet shumë nga të rinjtë.

Tepër aktive në rrjetet sociale, së fundmi ajo ka publikuar një foto teje provokuese ku krahas saj shkruan:

“Jo valla s’po ta msheli, po po ta qeli se”,është ky statusi i reperes ndërkohë që në foto shfaqet me dorën pranë veshit duke bërë simbolin e celularit.

Nuk e dimë për kë e ka këtë mesazh Tayna, por duhet të themi që reperja i ka lënë të gjithë pa fjalë me format e saj./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: