Connect with Us

Vajza më seksi e momentit/ Fotot bombastike dhe të nxehta të modeles Kate Wright

Showbizz

Vajza më seksi e momentit/ Fotot bombastike dhe të nxehta të modeles Kate Wright

Publikuar

-

Vajza më seksi e momentit/ Fotot bombastike dhe të nxehta të modeles Kate Wright

Modelja seski Kate Wright duket se është “mbretëresha” e bikinive.

Tepër aktive në rrjetet sociale, ylli i “TOWI” nuk nguron të tregojë format e saj seksi dhe bombastike ku ka marrë shumë komente pozitive nga fansat e saj.

E buzëqeshur dhe me super forma, Kate ka mahnitur të gjithë fansat. Për më tepër ndiqni fotogalerinë e mësipërme./CNA.al

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Zbulohet e vërteta/ Flori Mumajesi dhe Arilena Ara do të vijnë me një bashkëpunim

Publikuar

-

Nga

Këngëtari i njohur Flori Mumajesi i është rikthyer fuqishëm muzikës pas një pause të gjatë. Pak ditë më parë Flori ka publikuar këngën e tij më të fundit “Thjesht të du” e cila është mirëpritur mjaft mirë nga publiku. Pas kësaj u përfol se së shpejti do të vinte me një duet me këngëtaren Arilena […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Mario deklaroi në publik se ishte gay/ Oriola Marashi jep mesazhin e fortë: “Mentalitet i ndryshkur”

Publikuar

-

Nga

Grimieri Mario Dedivanoviç, u bë i njohur për publikun pasi prej vitesh punon krah biznesmenes Kim Kardashian. Së fundmi ai ka fituar çmimin “American Influencer Awards 2019” në evenimentin që u mbajt dje në Dolby Theatre, Los Angeles, ku dhe bëri deklaratën e bujshme duke pranuar se ishte gay. “Dua gjithashtu të them diçka për […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTO-Këngëtarja e famshme pozon topless/ Ylli i Popit ndez rrjetin

Publikuar

-

Nga

Ajo është një nga këngëtaret më të famshme në botë të muzikës pop. Bëhet fjalë për Jessie J. Edhe pse shpesh herë ka deklaruar në intervista të ndryshme që është shumë e kompleksuar përsa i përket pamjes së jashtme, së fundi ajo ka guxuar edhe më shumë duke pozuar topless. Fotot Jessie i ka publikuar […]

LEXO TE PLOTE