Connect with Us

“Vazhdon ta shohë si një shoqe”/ Modelja seksi bën veprimin e papritur kundër ish të dashurit

Showbizz

“Vazhdon ta shohë si një shoqe”/ Modelja seksi bën veprimin e papritur kundër ish të dashurit

Publikuar

-

“Vazhdon ta shohë si një shoqe”/ Modelja seksi bën veprimin e papritur kundër ish të dashurit

Rreth 1 muaj më parë, modelja seksi Gigi Hadid i dha fund romancës me Tyler Cameron që zgjati shumë pak. Tashmë ata të dy kanë vendosur që ta largojnë njëri-tjetrin edhe nga bota virtuale, duke qenë se nuk ndiqen më në ‘Instagram’. Ka qenë e para Gigi ajo që ka ndërmarrë këtë hap, por duket se mes tyre nuk ka armiqësi. “Tyler vazhdon ta shoh Gigin si një shoqe. Ata ishin shumë të afërt bashkë dhe ai vazhdon ta pëlqejë dhe respektojë atë, edhe pse pjesa romantike mes tyre ka marrë fund”, ka thënë një burim për “Us Weekly”.

I njëjti burim ka shtuar se ky veprim i modeles nuk do të thotë se ata nuk flasin më bashkë apo se janë ndarë në mënyrën më të keqe.

Hadid dhe Cameron u panë për herë të parë bashkë në muajin gusht dhe në 1 tetor Tyler tregoi publikisht se ishte sërish beqar. Ylli i spektaklit “Beqari” pak ditë pas ndarjes tha se ai dhe Gigi kishin mbetur miq të mirë, që mbeten në kontakt kur u duhet të jenë pranë njëri-tjetrit./CNA.al

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Do bëhesh pishman që ke lindur”/ I keqpërdorin fotot, moderatorja shpërthen publikisht

Publikuar

-

Nga

Ajo është tashmë moderatorja më e përfolur në showbizzin shqiptar për shkak të jetës së saj personale. Por së fundmi Dajana Shabani ka zbuluar se fotot e saj janë keqpërdorur nga një tjetër person dhe në një postim në Instastory, Shabani ka publikuar një foto ku shihet ajo në aplikacionin “Tinder”, aplikacion ku kërkohen partnerë […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Jam në ankth, u zgjova me dhimbje”/ Ariana Grande shqetëson fansat, çfarë po ndodh me këngëtaren

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja e njohur dhe e vlerësuar nga të gjithë për vokalin e saj prej vitesh, Ariana Grande ka shqetësuar fansat se fundmi pasi ka bërë me dije përmes disa postimeve në Instagram, se është sërish e sëmurë. Këngëtarja e njohur prej kohësh ka treguar se vuan nga probleme shëndetësore që e detyrojnë të anulojë edhe […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Aktorja e preferuar nga shqiptarët bëhet nënë për herë të parë/ Zbulon portretin e djalit të sapolindur

Publikuar

-

Nga

Ditën e djeshme aktorja e njohur turkez Hazal Kaya u bë nënë për herë të parë. Ajo solli në jetë një djalë, të cilin e pagëzoi me emrin Fikret. Mediat turke bëjnë me dije se aktorja së bashku me bebin janë në gjendje shumë të mirë shëndetësore dhe çdo gjë po shkon më së miri. […]

LEXO TE PLOTE