Connect with Us

VIDEO-Maluma i befason të gjithë me gjestin prekës/ Viziton fansen e tij në spital

Showbizz

VIDEO-Maluma i befason të gjithë me gjestin prekës/ Viziton fansen e tij në spital

Publikuar

-

Këngëtari latin me famë botërore, Maluma është një ndër këngëtarët më të preferuar në botë. Ai numëron me dhjetëra hite që në shumë pak kohë kanë thyer rekorde në Youtube përsa i përket shikueshmërisë.

Këngëtari ka fansa të grupmoshave të ndryshme, ku bëjnë pjesë edhe fëmijët. Ai jo vetëm që iu dhuron muzikë, por herë-herë bën dhe gjeste shumë të ëmbla për to, siç ka bërë së fundmi.

Maluma ka udhëtuar për në Puerto Rico, për të takuar një fanse të vogël e cila ndodhej në spital. Ai kënduar një këngë për vogëlushen dhe më pas një video të këtij takimi e ka publikuar në profilin e tij të Instagramit. “Muzika dhe fuqitë e saj, shumë lehtësi për të gjithë ata që po kalojnë momente të vështira shëndetësore. Ardhja në Puerto Rico dhe vizita në spital më dha lumturi. Jam mirënjohës”, ka shkruar ai krahas videos./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MALUMA (@maluma) on

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: