Connect with Us

VIDEO-“Me ty fle çdo natë, dua të të prek”/ Romeo Veshaj e thotë publikisht, Jonida Maliqi reagon e habitur

Showbizz

VIDEO-“Me ty fle çdo natë, dua të të prek”/ Romeo Veshaj e thotë publikisht, Jonida Maliqi reagon e habitur

Publikuar

-

Këngëtarja Jonida Maliqi dhe aktori Romeo Veshaj janë shumë të komentuar në media përsa i përket jetës private. Dyshja prej kohësh po përjetojnë një romancë dashurie që tashmë është bërë publike.

Të dy e kanë pranuar publikisht se janë shumë të lumtur në këtë lidhje dhe kohët e fundit po i shohim gjithmonë e më shumë bashkë.

Ditën e sotme çifti ndodhej në një dyqan dhe teksa Jonida po bënte pazar, Romeo duke e filmuar i tha: “Çfarë gjeta o Zot i madh! Po me ty fle çdo natë. Dua të të prek! A mund të të prek?”

“Seriozisht e ke ti mo? Si fle me mua çdo natë dhe do të më prekësh, çfarë janë këto?”, ia ktheu Jonida e habitur.

“Me ty? Hapu moj shoqe”, i tha Romeo dhe tregoi se e kishte me jastëkun./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: