Connect with Us

Zbuloni gjërat që çdo shenjë horoskopi do të mësojë në muajin nëntor

Kuriozitete

Zbuloni gjërat që çdo shenjë horoskopi do të mësojë në muajin nëntor

Publikuar

-

Çdo shenjë e zodiakut do të ketë diçka specifike për të mësuar gjatë këtij muaji.Më poshtë do të zbuloni atë që secila shenjë duhet të mësojë për Nëntorin 2019:

Dashi (21 Mars – 19 Prill):
Do të mësoni rëndësinë e të kërkuarit per atë që meritoni.

Demi (20 Prill – 20 maj):
Do të mësoni ta zëvendësoni vetë-keqardhjen tuaj me kujdesin personal dhe optimizmin.

Binjakët (21 maj – 20 qershor):
Do të mësoni se frika ju pengon qe të jetoni jetën tuaj më të mirë.

Gaforrja (21 qershor – 22 korrik):
Do të mësoni se nuk ka asgjë më të rëndësishme se mirëqenia juaj dhe shëndeti mendor.

Luani(23 korrik – 22 gusht):
Do të mësoni se ka një kohë dhe një vend për të shprehur mendimet tuaja, një kohë dhe një vend për të qëndruar i qetë.

Virgjëresha (23 gusht – 22 shtator):
Do të mësoni se heqja dorë nga kontrolli mund të jetë sfiduese.

Peshorja (23 Shtator – 22 Tetor):
Do të mësoni se secili dështim është një hap me shume drejt suksesit.

Akrepi (23 tetor – 21 nëntor):
Do të mësoni se ndryshimi mund të jetë një bekim.

Shigjetari (22 nëntor – 21 dhjetor):
Do të mësoni se jeni më i fortë se sa keni menduar.

Bricjapi (22 dhjetor – 19 janar):
Do të mësoni se edhe gjërat më të mira në jetë kërkojnë punë.

Ujori (20 janar – 18 shkurt):
Do të mësoni se zemërimi juaj ju dëmton më shumë sesa njerëzit që i urreni.

Peshqit (19 shkurt – 20 Mars):
Do të mësoni se nuk ka asgjë të mirë të pretendoni se nuk ju interesojnë gjërat ose njerëzit. /CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kuriozitete

Amerikanët dynden në plazhe/ Thyejnë rregullat e karantinës

Publikuar

-

Nga

Temperaturat e larta kanë bërë që mijëra amerikanë të dynden në plazhet e Kalifornisë Jugore. Plazhet janë mbushur plot edhe pse ndodhen në një periudhë izolimi ku sipas urdhrave të qeverisë duhet të qëndrojnë në shtëpi. Rojtarëve të plazheve u është dashur të zbatojnë një pjesë të udhëzimeve dhe kufizimeve , duke përfshirë mbajtjen e […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Tërheqin meshkujt dhe udhëheqin në një marrëdhënie/ Shenjat më të parezistueshme të horoskopit

Publikuar

-

Nga

Demi Femrat e lindura nën këtë shenjë janë të mrekullueshme gjë që i bën meshkujt të bien menjëherë në dashuri me to.Femrat e kësaj shenje të zodiakut janë tërheqëse dhe kokëfortë. Ata jetojnë në etikën e tyre, kështu që shumë burra nuk mund të jetojnë me ta. Për të qenë me ta, duhet të tregoni […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Ekipi i NASA krijon ventilatorin për pacientët e prekur nga Covid-19

Publikuar

-

Nga

Inxhinierët në NASA kanë zhvilluar një prototip të ventilatorit nën presion të lartë të përshtatur posaçërisht për të ndihmuar pacientët me koronavirus, sipas agjencisë . Quhet VITAL, ose Teknologjia e Ndërhyrjes së Ventilatorit, e Hapshme në vend. Dhe pasi kaloi një test kritik në Shkollën e Mjekësisë Icahn në Mount Sinai në Neë York në […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: