Connect with Us

“1 vit që nuk fle gjumë”/ Xhensila Myrtezaj flet për peripecitë me vajzën e saj dhe zgjerimin e familjes

Showbizz

“1 vit që nuk fle gjumë”/ Xhensila Myrtezaj flet për peripecitë me vajzën e saj dhe zgjerimin e familjes

Publikuar

-

“1 vit që nuk fle gjumë”/ Xhensila Myrtezaj flet për peripecitë me vajzën e saj dhe zgjerimin e familjes

Këngëtarja shqiptare e cila pëlqehet shumë nga publiku, Xhensila Myrtezaj, edhe pse ishte larguar për pak kohë nga intervistat televizive, vendosi të shfaqej në spektaklin “Klanifornia”.

Gjatë intervistës këngëtarja tregoi se ka 1 vit e gjysmë që nuk fle gjumë normalisht, pasi gjatë natës duhet të shikojë nëse ka djersitur Ajka, nëse duhet ndërruar, apo nëse duhet të pijë. Xhensila tha se përralla që i tregon më shpesh vajzës është ajo se si mami i saj u martua me një katunar nga Bubqi dhe kjo përgjigje e saj shkaktoi shumë të qeshura tek publiku. Ajo tregoi se çdo ditë i thotë Ajkës ta dojë shumë veten, të rritet me dashuri dhe të dashurojë gjithçka që e rrethon. Xhensila tha se tani ajo dhe Besi nuk e kanë në plan ta zgjerojnë familjen, por do të donin që në të ardhmen të kishin 4 fëmijë.

“Duam 2 vajza, 2 djem. Ajkën pa motër s’do e lë. Po edhe pa vëlla s’do e lë. Edhe vëllain s’do e lë pa vëlla”, është shprehur Xhensila. Ndër të tjera ajo ka treguar se martesën me Besin e konsideron si gjënë më të çmendur që ka bërë për dashurinë dhe se Ajka është pjesa e trupit të saj, për të cilën ndihet më shumë krenare.

Kujtojmë se vogëlushja e Xhensilës dhe Besit erdhi në jetë në 2018-tën dhe në 1 vjetorin e lindjes ata zbuluan portretin e plotë të saj.

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Mario deklaroi në publik se ishte gay/ Oriola Marashi jep mesazhin e fortë: “Mentalitet i ndryshkur”

Publikuar

-

Nga

Grimieri Mario Dedivanoviç, u bë i njohur për publikun pasi prej vitesh punon krah biznesmenes Kim Kardashian. Së fundmi ai ka fituar çmimin “American Influencer Awards 2019” në evenimentin që u mbajt dje në Dolby Theatre, Los Angeles, ku dhe bëri deklaratën e bujshme duke pranuar se ishte gay. “Dua gjithashtu të them diçka për […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTO-Këngëtarja e famshme pozon topless/ Ylli i Popit ndez rrjetin

Publikuar

-

Nga

Ajo është një nga këngëtaret më të famshme në botë të muzikës pop. Bëhet fjalë për Jessie J. Edhe pse shpesh herë ka deklaruar në intervista të ndryshme që është shumë e kompleksuar përsa i përket pamjes së jashtme, së fundi ajo ka guxuar edhe më shumë duke pozuar topless. Fotot Jessie i ka publikuar […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Ka mësuar përmendësh vjershën”/ Rikthehet sherri mes repereve shqiptare, ja çfarë ndodhi mes tyre

Publikuar

-

Nga

Sherret mes repereve shqiptare kanë qenë në qendër të vëmendjes këto kohë e vazhdojnë të jenë për shkak të deklaratave të bujshme që bëjnë ndaj njëra-tjetrës. Sot ajo që po komentohet për shkak të një postimi është Arta Bajrami, reperja e cila prej vitesh është pjesë e tregut muzikor shqiptar. Arta ka bërë një postim […]

LEXO TE PLOTE