Connect with Us

“Bën shumë zhurmë për asgjë”/ Stresi ironizon Noizyn dhe flet për ish bashkëshorten e tij

Showbizz

“Bën shumë zhurmë për asgjë”/ Stresi ironizon Noizyn dhe flet për ish bashkëshorten e tij

Publikuar

-

Marrëdhëniet mes reperëve shqiptarë dihen që nuk janë gjithnjë të mira mes tyre. Së fundmi, reperi shqiptar Stresi ishte i ftuar në emisionin “Shiko kush luan” dhe në lojën me ‘paintball’ reperi iu përgjigj me sinqeritet çdo pyetjeje. Sipas Stresit, Noizy bën shumë zhurmë për asgjë dhe më pas qëlloi gjithë reperët duke i cilësuar si kopjuesit më të këqinj të hip hopit në botë.

Reperi zgjodhi Flori Mumajesin si artistin që do e dëgjonte në çdo kohë, duke qenë se ai është edhe një nga miqtë e tij më të mirë. Ai tregoi se nuk do të bënte asnjëherë bashkëpunim me Rina Balaj dhe se nuk do të pinte kurrë një kafe me të.

Stresi tha se Soni Malaj meriton më shumë famë dhe se Fjolla Morinës do i jepte një rol tjetër në ‘showbiz’. Stresi nuk mund t’ju shpëtonte pyetjeve për jetën e tij private, që tashmë është e shumëdiskutuar. Kur u pyet se cilin personazh do e ketë gjithmonë tatuazh në zemër ai u përgjigj Kejsi, duke gjuajtur foton e ish-partneres së tij. Ai zgjodhi sërish Kejsin kur u pyet se me cilën vajzë të njohur do të kishte pasur një histori dashurie nëse nuk do të ishte në pauzë me të. Në këtë mënyrë Stresi tregoi edhe një herë se ai vazhdon ende ta dojë ish-bashkëshorten dhe se për të do të ketë gjithmonë një vend në zemrën e tij. /CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: