Connect with Us

Braktisi “Top Channel”/ Einxhel Shkira zbulon se kur do ta shohim në ekran

Showbizz

Braktisi “Top Channel”/ Einxhel Shkira zbulon se kur do ta shohim në ekran

Publikuar

-

Moderatorja Einxhel Shkira është një nga vajzat më të komentuara të showbizit shqiptar. Së fundi ka qenë në qendër të vëmendjes përsa i përket sherrit që pati me modelen Kejvina Kthella, si dhe për largimin e saj nga rubrika Beauty në “E Diell”.

Por pas gjithë këtyre ngjarjeve në jetën e saj moderatorja ka publikuar një bisedë me mikeshën e saj, Argjira Spancën, duke lënë të kuptohet se po përgatitet për emisionin e ri.

Einxhel i tregon Argjirës se të hënën është e zënë me xhirime, ndërsa tregon se do të rikthehet shumë shpejt. “Kjo është shoqja ime, duke më mbështetur gjatë gjithë kohës! Dhe po, do rikthehem shpejt!”- shkruan moderatorja krahas bisedës. Për më tepër shihni galerinë e mësipërme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: