Connect with Us

Çfarë rezervon pjesa e mbetur e vitit për ju? Zgjidhni topin tuaj të preferuar dhe zbulojeni

Kuriozitete

Çfarë rezervon pjesa e mbetur e vitit për ju? Zgjidhni topin tuaj të preferuar dhe zbulojeni

Publikuar

-

Në imazhin e mësipërm, shfaqen 6 topa të ndryshëm kristalesh. Zgjidhni atë që ju tërhoqi vëmendjen, pastaj rrëshqitni poshtë për të zbuluar se çfarë lajmi po pret për ju gjatë gjithë vitit!

Nëse keni zgjedhur topin kristal Nr. 1:

Ky vit do të ofrojë akoma ide të shkëlqyera për ju dhe për botën përreth jush. Ndoshta një udhëtim është në zhvillim e sipër, një përvojë e shkëlqyeshme në gjendje tju kënaqë dhe që do t’ju habisë pozitivisht dhe do t’ju ndihmojë të gjeni një mënyrë të re për të shkuar.

Nëse keni zgjedhur topin kristal Nr. 2:

Ju po përjetoni një periudhë introspeksioni dhe reflektimi të madh dhe keni kuptuar që për të ndryshuar botën, duhet të filloni me veten tuaj. Më vonë këtë vit, do të paraqiten mundësi për të ngritur më tej këtë njohuri, duke shëruar veten dhe duke arritur qëllime të reja në jetë.

Nëse keni zgjedhur topin kristal Nr 3:

Ky vit do t’ju ofrojë ende shumë mundësi për të organizuar jetën tuaj ashtu si dëshironi, si personalisht ashtu edhe profesionalisht. Ata do t’ju japin rezultate më shpejt se sa pritej. Shfrytëzoni sa më shumë nga bekimet që universi do të vendosë në rrugën tuaj.

Nëse keni zgjedhur topin kristal Nr. 4:

Këtë vit do t’ju prezantohen situata të ndryshme që do t’ju lejojnë të shëroni plagët që ekzistojnë brenda jush dhe t’ju lejojnë të ndiqni jetën me më shumë paqe dhe harmoni të brendshme me njerëzit përreth jush.

Nëse keni zgjedhur topin kristal Nr 5:

Ekzistojnë disa gjëra në jetën tuaj që kanë nevojë për korrigjim, por jo gjithmonë mund t’i bëni këto ndryshime sepse nuk dini ku të kërkoni. Këtë vit, do të keni mundësi t’i shihni më qartë, dhe si rezultat, do të zbuloni më mirë se kush jeni vërtet dhe ku duhet të shkoni për të arritur potencialin tuaj të vërtetë.

Nëse keni zgjedhur topin kristal Nr 6:

Ju jeni një person shumë impulsiv dhe shpesh veproni pa matur pasojat e qëndrimeve tuaja. Sidoqoftë, ky vit ju ofron mundësinë që të mendoni më shumë për gjithçka që bëni, dhe të përpiqeni të zhvilloni pjekurinë për të jetuar me përgjegjësi dhe me të vërtetë të krijoni fatin tuaj, për të mos u bërë viktimë e asaj që do t’ju vendosë në rrugën tuaj./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kuriozitete

Amerikanët dynden në plazhe/ Thyejnë rregullat e karantinës

Publikuar

-

Nga

Temperaturat e larta kanë bërë që mijëra amerikanë të dynden në plazhet e Kalifornisë Jugore. Plazhet janë mbushur plot edhe pse ndodhen në një periudhë izolimi ku sipas urdhrave të qeverisë duhet të qëndrojnë në shtëpi. Rojtarëve të plazheve u është dashur të zbatojnë një pjesë të udhëzimeve dhe kufizimeve , duke përfshirë mbajtjen e […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Tërheqin meshkujt dhe udhëheqin në një marrëdhënie/ Shenjat më të parezistueshme të horoskopit

Publikuar

-

Nga

Demi Femrat e lindura nën këtë shenjë janë të mrekullueshme gjë që i bën meshkujt të bien menjëherë në dashuri me to.Femrat e kësaj shenje të zodiakut janë tërheqëse dhe kokëfortë. Ata jetojnë në etikën e tyre, kështu që shumë burra nuk mund të jetojnë me ta. Për të qenë me ta, duhet të tregoni […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Ekipi i NASA krijon ventilatorin për pacientët e prekur nga Covid-19

Publikuar

-

Nga

Inxhinierët në NASA kanë zhvilluar një prototip të ventilatorit nën presion të lartë të përshtatur posaçërisht për të ndihmuar pacientët me koronavirus, sipas agjencisë . Quhet VITAL, ose Teknologjia e Ndërhyrjes së Ventilatorit, e Hapshme në vend. Dhe pasi kaloi një test kritik në Shkollën e Mjekësisë Icahn në Mount Sinai në Neë York në […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: