Connect with Us

FOTO-Mozzik e ironizoi duke i thënë “dhelpër dinake”/Reagon më në fund Loredana

Showbizz

FOTO-Mozzik e ironizoi duke i thënë “dhelpër dinake”/Reagon më në fund Loredana

Publikuar

-

Pak muaj pas ndarjes së bujshme, çifti më i komentuar i showbiz-it, Mozzik dhe Loredana Zefi nisën kunjat mes tyre në InstaStory, reperi publikoi një këngë e cila mendohet se i dedikohet Loredanës.

Vetëm dy ditë pas publikimit, kënga e re e Mozzik, “Dhelpër dinake”, i ka kaluar 2 milionë klikime në Youtube dhe të gjithë po flasin për faktin se ajo i dedikohet Loredanës.

Madje, edhe vetë Loredana ka bërë “ironi” me fjalën dhelpër, teksa komentonte me mikun e saj në Instagram.

Sipas “Telegrafit”, në një postim, Loredana shkruan duke qeshur “Unë jam dhelpër”, ndërsa ai ja ka kthyer “Të paktën dikush po pretendon”.

Mesa duket, ajo i ka marrë me sportivitet lajmet e shumta për të, të cilat e cilësonin si “dhelprën dinake” të historisë së saj dhe Mozzik dhe madje s’e ka aspak problem ta quajë veten një dhelpër.

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

" "

Showbizz

Khloe Kardashian i fali se e tradhëtuan/ Reagimi i Jordyn Woods nuk pritej

Publikuar

-

Nga

Treshja, Khloe Kardashioan, Tristan Thompson dhe Jordyn Woods kanë qenë në qendër të vëmendjes së shtypit rozë për shumë kohë. Pasi Tristan e tradhtoi me miken e ngushtë të së motrës, Khloe e ka patur shumë të vështirë të përballet me një situatë të tillë. Por duket se për Khloen tashmë çdo gjë i përket […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

“Jam gati për tu bërë baba”/ Këngëtari dhe ish missi zbulojnë planet për të krijuar familje

Publikuar

-

Nga

Devis Xherahu është një nga këngëtarët më të dashur për publikun shqiptar. Devisi dhe partnerja e tij Ertemiona Mejdani kanë një lidhje dashurie prej shumë vitesh. Së fundi të ftuar në emisionin Ftesë në 5 çifti ka zbuluar dhe për planet e afërta për të krijuar familje. Ertemiona u shpreh se Devisi është në momentin […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

Kourtney Kardashian “kapet mat”/ Rikthehet tek ish i dashuri 26 vjeçar

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Kourtney Kardashian nuk i ka rezistuar shumë vetmisë dhe ka vendosur të kthehet sërish me ish të dashurin e saj, Younes Bendjima. Miliarderja dhe 26-vjeçari janë fotografuar teksa kanë hyrë bashkë në një klub në Miami, ku ajo çfarë binte në sy më shumë ishte afrimiteti i tyre. Kardashian shihej se ishte […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

Është një nga femrat më të bukura spanjolle/ Fotot e modeles që po tërbon meshkujt

Publikuar

-

Nga

Ajo është një nga femrat më seksi të ekranit në Spanjë. Bëhet fjalë për modelen dhe gazetaren Violeta Magrinan. Ajo është bërë e njohur në reality shoën Mujeres y hombres y Viceversa në vitin 2018. Që nga ai moment e ka rritur famën e saj edhe falë bukurisë që e karakterizon. Violeta është në një […]

LEXO TE PLOTE