Connect with Us

FOTO-“Përfundova në spital”/ Bebe Rexha në gjendje të rëndë shëndetësore, ja gjendja e saj

Showbizz

FOTO-“Përfundova në spital”/ Bebe Rexha në gjendje të rëndë shëndetësore, ja gjendja e saj

Publikuar

-

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Bebe Rexha është tepër e pëlqyer nga publiku ndërkombëtar dhe jo vetëm.

Por së fundmi ajo nuk është ndjerë mirë dhe është shtruar në spital dhe duket se gjendja e saj shëndetësore nuk ka qenë aspak e mirë. Këtë e ka njoftuar vetë Bebe në rrjetet sociale.

“Sot përfundova në spital. Mora antibiotikë 10 ditë më parë por u rikthye më e fortë. Këtë nuk do t’ja uroja askujt. Dita më e keqe e jetës. Shpresoj të bëhem më mirë. Ju dua të gjithëve”, shkruan këngëtarja.

Për më tepër ndiqni fotogalerinë e mësipërme./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: