Connect with Us

Frika më e madhe që keni në dashuri sipas shenjës tuaj të horoskopit

Life Style

Frika më e madhe që keni në dashuri sipas shenjës tuaj të horoskopit

Publikuar

-

Dashi (21 Mars – 19 Prill)

Sigurisht, si një Dash, frika juaj më e madhe kur bëhet fjalë për marrëdhëniet është fakti që ju mund të ngadalësoheni nga partneri juaj. Ju jeni dikush që gjithmonë dëshiron të jetojë jetën në korsinë e shpejtë. Sidoqoftë, ju gjithashtu e dini se kur jeni në një lidhje, duhet të bëni rregullime të caktuara për partnerin tuaj. Ju nuk jeni plotësisht të sigurt nëse do të ishit të gatshëm t’i bëni ato rregullime.

Demi (20 Prill – 21 Maj)

Ju jeni dikush që e vlerëson vërtet besnikërinë dhe e dini sa e vështirë është të arrini. Kjo është arsyeja pse ju gjithmonë qëndroni mjaft besnikë vetë. Sidoqoftë, ju gjithashtu e dini se besnikëria nuk do të shpërblehet me besnikëri. Kjo është arsyeja pse ju frikësoheni se partneri juaj do t’ju tradhtonte.

Binjakët (22 maj – 21 qershor)

Do të keni frikë të mërziteni në një lidhje, Binjak. Përballuni me të. Ju jeni dikush që mërziteni shpejt. Dhe kjo mund të shkaktojë telashe për ju kur jeni në një marrëdhënie me dikë. Në fund të fundit, të qenit në një lidhje do të thotë të qëndrosh i përkushtuar vetëm për një person në çdo ditë të jetës suaj. Dhe kjo është diçka që ju frikëson tmerrësisht.

Gaforrja (22 qershor – 22 korrik)

Natyrisht, ju keni më shumë frikë se mos lëndoheni në një lidhje, Gaforre. Njiheni si persona që jeni shumë të ndjeshëm dhe emocional. Si rezultat, kur ndjeni dhimbje, ju mendoni se gjithçka ndodh për fajin tuaj. Dhe ju gjithashtu e dini që të qenit në një lidhje do të thotë që ju po vendosni potencialisht veten për zhgënjim dhe për zemër.

Luani (23 korrik – 22 gusht)

Ju keni frikë vdekjeprurëse që vëmendja juaj të jetë hequr, Luan. Natyrisht, ju jeni dikush që gjithmonë dëshiron të jetë në qendër të vëmendjes. Ju ende dëshironi që përqendrimi i të gjithëve të jetë tek ju. Sidoqoftë, të jesh në një marrëdhënie do të thotë të kesh ndarje të vëmendjes me dikë. Dhe nuk do ta dinit nëse kjo do të ishte në rregull me ju në atë moment.

Virgjëresha (23 gusht – 22 shtator)

Si një Virgjëreshë, ju keni standarde tepër të larta. Ju jeni dikush që gjithmonë keni pritshmëri të lartë për njerëzit përreth jush. Por ju e dini që të qenit në një marrëdhënie sjell kompromis. Dhe duke pasur parasysh personalitetin tuaj, nuk jeni i sigurt nëse është diçka që do të mund të jepnit. Në fund të fundit, ju jeni shumë të rreptë kur bëhet fjalë për parimet tuaja.

Peshorja (23 Shtator – 22 Tetor)

Si një Peshore, ju jeni dikush që gjithmonë dëshiron të ketë një kohë të mirë. Ju jeni gjithashtu dikush që dëshiron të rrethohet me njerëz të bukur gjatë gjithë kohës. Kjo do të thotë që ju nuk mund të jeni domosdoshmërisht dikush që do të ishte i mirë në kryerjen e vetëm një personi. Keni frikë se mund të përfundoni duke tradhtuar dikë me të cilin futeni në një lidhje.

Akrepi (23 tetor – 22 nëntor)

Pasioni gjithmonë do të jetë shumë i rëndësishëm për ju, Akrepi. Për më tepër, ju ende dëshironi të jeni me një partner i cili nuk do të frikësohet të jetë pasionant në një marrëdhënie me ju. Dhe keni frikë se pasioni i këtij personi nuk do të jetë në gjendje të përputhet me tuajin. Ju e dini që kjo do të prishë gjithçka.

Shigjetari (23 nëntor – 21 dhjetor)

Keni frikë të mos futeni në skenë, Shigjetari. Të gjithë e dinë që ju jeni një shpirt i lirë. Ju jeni dikush që gjithmonë dëshiron të bredh përreth. Sidoqoftë, ju e dini që të qenit në një lidhje do të thotë që ju duhet të qëndroni të bazuar. Dhe nuk jeni të sigurt nëse do të jeni gati për ta bërë këtë. Ju nuk e dini nëse ende mund të mbillni rrënjët tuaja.

Bricjapi (22 dhjetor – 20 janar)

Me kusht që ju jeni një Bricjap, ju jeni po aq ambicioz sa çdo shenjë tjetër e zodiakut. Sidoqoftë, nuk jeni të sigurt se do të mund të komprometonit ambiciozitetin tuaj për dashurinë. Dhe ju e dini që kjo mund të provojë të jetë një problem në marrëdhënien tuaj në të ardhmen.

Ujori (21 janar – 18 shkurt)

Si Ujori, thjesht keni frikë të mos kuptoheni. Ju jeni kaq e mësuar të keni njerëzit të rrokin sytë nga ju sepse nuk ju marrin. Por do të dëmtojë pak më shumë kur është me dikë me të cilin jeni në një lidhje. Ju dëshironi të jeni të sigurt që jeni me dikë që ju pranon dhe i përshtatet pyetjet dhe eksenticitetet tuaja.

Peshqit (19 Shkurt – 20 Mars)

Duke qenë Peshqit që jeni, keni më shumë frikë se mos jeni në një marrëdhënie që nuk do të vijë deri në fantazitë tuaja romantike. Ju jeni një romantik i pashpresë. Ju blini në të gjithë teatralitetin që vjen me një romancë përrallore. Dhe thjesht keni frikë se jeta e vërtetë nuk do të përputhet me pritjet që keni tashmë.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Life Style

E pangopur me s*ks/ Rrëfehet 28 vjeçarja: Kam shkuar me 130 meshkuj

Publikuar

-

Nga

Prindërit e saj u ndanë kur ajo ishte 13 vjeç dhe nëna e saj u shpërngul. Babai i saj punonte si shofer taksie, kështu që shpesh ishte në shtëpi vetëm, duke u ndierë e vetmuar dhe e izoluar. Frankie humbi virgjërinë e saj në moshën 14 vjeç dhe më pas vazhdoi të ketë një lidhje […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Akrepi në dashuri/ 14 faktet që nuk i keni ditur më parë për shenjën më pasionante të horoskopit

Publikuar

-

Nga

Akrepi është një nga shenjat më intensive në astrologji. Tiparet e Akrepit përfshijnë zotërimin dhe xhelozinë, që të dyja mund të jenë jashtë mase. Por në të njëjtën kohë, të kesh dikë që të vlerëson dhe është kaq tërheqës, është e vështirë të mos falësh. Fuqia e tyre është tërheqëse dhe frikësuese, prandaj nuk përbën […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Nëna akuzon Kaderin për vrasje/ Zbuloni se çfarë do të ndodhë të hënën në serialin tuaj të preferuar

Publikuar

-

Nga

Ejlyl, Songyl, Xhemre dhe Kader shkojnë të pastrojnë në një shtëpi në mënyrë që të fitojnë para për varrin e prindërve të Xhemresë. Ky është kurth i Defnes e cila ka bërë plan t’i poshtërojë vajzat e jetimores. Xhemre vendos të pastrojë vetëm për të bërë varrin e prindërve. Defne tallet me vajzat teksa ato […]

LEXO TE PLOTE