Connect with Us

Horoskopi, 10 Nëntor 2019/ Parashikimi i yjeve për sot nga Susan Miller

Life Style

Horoskopi, 10 Nëntor 2019/ Parashikimi i yjeve për sot nga Susan Miller

Publikuar

-

Dashi

Kjo javë sjell mundësi për të ngritur vizionin tuaj në kohë për hënën e plotë, e cila do të ndikojë në sektorin tuaj të financave.

Demi

Hëna e plotë do të përqëndrohet në aktivitetin tuaj, duke ju inkurajuar për t’u përqëndruar në qëllimet tuaja.

Binjakët

Venusi në sektorin tuaj të marrëdhënies do të mërzitet nga një sinjal nga Neptuni, dhe jeta juaj dashurore do të jetë në ndikimin e mendimeve konfuzese.

Gaforrja

Si Gaforre shpesh ju pëlqen të kaloni kohë në shtëpi, megjithatë mund të jeni mjaft social këtë javë pasi hëna e plotë ndriçon sektorin tuaj të miqësisë.

Luani

Urani do të mbetet në sektorin tuaj profesional për shtatë vjet, por mund të shihni progres kur të kap dritën e hënës së marrë.

Virgjëresha

Ju mund të ndjeheni sikur keni pirë një ilaç dashurie dhe duhet të bëni një përpjekje për të qëndruar i bazuar se cili është specialiteti i psherëtimës së Tokës.

Peshorja

Ndërsa hëna e plotë ndez vendin e parave të njerëzve tuaj, ju mund të shihni që fonde vijnë si për shembull kredi për biznese ose një trashëgimi.

Akrepi

Mërkuri do të ndikojë tek ju këtë javë duke bërë që gjërat të mos shkojnë dhe aq mirë për ju sot.

Shigjetari

Zemra juaj mund të jetë në gjumë por ju mund të kërkoni hapa shtesë për të qëndruar të bazuar, pasi Venus së shpejti do të tundet me ujërat e Neptunit.

Bricjapi

Saturni dhe Plutoni do të mbështesin Mërkurin retrograde në sektorin tuaj të komunitetit, duke ju inkurajuar që të ftoni miqtë për të gjitha aktivitetet tuaja.

Ujori

Hëna e plotë do të ndriçojë sektorin tuaj të shtëpisë këtë javë, duke ju ndihmuar të përfundoni projekte rreth shtëpisë dhe të lidheni me familjen tuaj.

Peshqit

Kur Neptuni në sektorin tuaj të identitetit formon një kënd ndaj Venusit në vendin tuaj të karrierës, mund të zbuloni se jo gjithçka është ashtu siç duket./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Life Style

Horoskopi javor sipas astrologut të famshëm italian/ Zbuloni surprizat që ju presin

Publikuar

-

Nga

Dashi Java fillon pozitivisht dhe mbështetet nga një qiell i mirë . Hëna dhe Venusi i favorshëm do të lejojnë përmirësime të vogla. Sipas horoskopit Paolo Fox ju jeni ndër shenjat e pasigurta të zodiakut në këtë fazë dhe duhet të mendoni për ndryshime për të ardhmen e afërt por është gjithashtu e nevojshme të […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Nesër në serialin “Lule të vetmuara”/ Gokhan i propozon për martesë Xhemresë

Publikuar

-

Nga

Neriman dyshon se Seher e gënjen për punën e saj të dytë. Zejno ia vë syrin Serkanit dhe nuk heq dorë derisa ta bëjë për vete. Mesude nuk ndahet dot nga Kemali dhe gjen sërish arsye për ta takuar. Kader shet xhaketën dhe këpucët e saj për të fituar para me të cilat telefonon të […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

10 arsyet pse seksi është i mirë për trupin dhe trurin

Publikuar

-

Nga

1. Seksi lëshon kimikate që lehtësojnë dhimbjen Endorfinat janë qetësuesit natyralë të trupit. Gjatë seksit, endorfinat përmbytin trupin dhe trurin, duke lehtësuar çdo siklet. Për disa njerëz, mund të kurojë një dhimbje koke . Kjo mund të jetë për shkak të endorfinave, ose lëshimit të serotoninës neurotransmetuese, gjë që ju bën të ndjeheni të lumtur. […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: