Connect with Us

“Ka nevojë për ndihmë në tekste”/ Getinjo ironizon reperin e Babastars

Showbizz

“Ka nevojë për ndihmë në tekste”/ Getinjo ironizon reperin e Babastars

Publikuar

-

Reperi i njohur i grupit Babastars, Onat mbrëmjen e kaluar ka qenë i ftuar në emisionin “Shiko kush Luan”, ku i gjendur përballë disa pyetjeve thumbuese ka shkaktuar zhurmë të madhe në rrjet.

Reperit iu kërkua të thonte emrin e një artisti në muzikë, të cilit i duhej pak ndihmë me tekstet e tij, pasi nuk ishte aty ku duhet.

Pas insistimit të publikut dhe kolegëve të tij, Onat tha emrin e reperit Mozzik. Ky i fundit nuk ka reaguar, mirëpo menjëherë pas kësaj deklarate, vëllai i tij Getinjo ka bërë një status në Instastory.

Ai ka qeshur me të madhe, ndërsa në fund vendos emojin e një personi që i bie ballit me dorë, si për të ironizuar deklaratën e Onat.

Mesa duket, djemtë nuk e kanë marrë seriozisht thumbin e reperit dhe po e kalojnë duke qeshur këtë deklaratë./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

" "

Showbizz

Gazetarja e quajti Dafina Zeqirin arrogante/ Flet menaxheri i vipave: “I bën dhurata me çmime ekstreme stafit të saj”

Publikuar

-

Nga

Para pak kohësh gjatë një interviste për emisionin “Mos i Fol Shoferit”, Suada Daci ka treguar se këngëtarja Dafina Zeqiri është një ndër ato personazhe që i karakterizon arroganca. Ajo është shprehur se Dafina jo vetëm me gazetarët por edhe me stafin e saj sille si një Divë dhe i trajtonte keq. Xhani Demika ka […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

“Më kanë ofruar para për një natë”/ Këngëtari shqiptar tregon çmenduritë e fanseve për të

Publikuar

-

Nga

Këngëtari shqiptar Sergio është një nga meshkujt më të pëlqyer sidomos nga gjinia femërore. Këngët e tij numërojnë me miliona klikime në Youtube. Së fundi ai ka qenë i ftuar nmë emisioni Glamour Zone me Ester Bylykun ku ka folur rreth marrëdhënies së tij me femrat. Ai ka theksuar se ka shumë fanse dhe një […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

FOTO-Modelja shqiptare i “vë flakën” Instagramit/ Pozon e shtrirë mbi kolltuk

Publikuar

-

Nga

Arbenita Ismajli është një nga modelet më të komentuara të showbizit shqiptar. Arbenita ka qenë në vëmendjen e mediave rozë pas ndarjes nga reperi Fero. Gjithashtu modelja është shumë aktive në Instagram ku ndan me ndjekësit e saj të shumtë foto nga jeta e përditshme si dhe projektet e reja nga puna e saj. Së […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

Ka gatuar trahana dhe çaj mali për Cristiano Ronaldon/ Ky është shefi i njohur i kuzhinës që do të zëvendësojë Renato Mekollin

Publikuar

-

Nga

Ditën e sotme skenaristja Zefina Hasani lajmëroi se Renato Mekolli nuk do të jetë drejtuesi i emisionit Hell’s Kitchen. Me anë  të një statusi në rrjetet sociale ajo shkruante: “S’e mendoja asnjehere se do te ndodhte keshtu por ja qe ndodhi. Renato u largua per arsyet e tij e ne duhet te vazhdonim me nje […]

LEXO TE PLOTE