Connect with Us

Modelja bombë e Playboy marros meshkujt me pozat e nxehta/ Fotot që po bëjnë xhiron në rrjetet sociale

Showbizz

Modelja bombë e Playboy marros meshkujt me pozat e nxehta/ Fotot që po bëjnë xhiron në rrjetet sociale

Publikuar

-

Ajo është padyshim një nga modelet më bombastike dhe seksi në Britani. Deklaratat e saj kanë bërë bujë të madhe në shtypin rozë pasi është shprehur se ka shkuar me 15 meshkujt për dy orë.

Bëhet fjalë për modelen britanike  Chloe Khan e cila provokon shpesh herë  me fotot e saj të nxehta ku tregon linjat e saj seksi.

Chloe numëron mbi 1 milionë ndjekës në Instagram të cilët janë super aktivë sapo ajo publikon një foto të re.

Për më tepër shihni galerinë e mësipërme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Aktorja e famshme publikon foton me të birin/ Tregon shqetësimin e vogël që kanë të gjitha nënat

Publikuar

-

Nga

Aktorja e njohur turke Hazal Kaya pak muaj më parë u bë nënë e një djali. 29 vjeçarja është shprehur se nuik do që të dalë në publik me të birin nga frika se mos e marrin mësysh. Çifti i vendosën vogëlushit të tyre emrin Fikret dhe deri tani ia kanë ruajtur në maksimum privatësinë. […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Një ëmbëlsirë e vërtetë/ Aktorja që fitoi zemrën e futbollistit të njohur

Publikuar

-

Nga

Elisa Visari është një aktore italiane e cila është bërë e njohur falë filmave “A cassa tutti bene”, “Non sonno assassino” dhe “Gli anni piu belli”. Ajo ka spikatur për bukurinë e saj si dhe së fundi është komentuar për një lidhje dashurie me futbollistin Nikolo Zaniolo. Sipas mediave italiane, Zaniolo ka nisur një lidhje […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Ndihem e vetmuar”/ Bebe Rexha probleme me ankthin dhe depresionin

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me famë botërore Bebe Rexha duket se nuk po përjeton momentet më të mira në jetën e saj. Së fundi këngëtarja është distancuar nga rrjetet sociale dhe postimet. Ajo ka treguar edhe më herët problemet që ka me depresionin dhe ndjehet e vetmuar dhe përjeton ankthin. “Në pamje të parë, jam e sigurt se […]

LEXO TE PLOTE