Connect with Us

Nga gjoksi tek këmbët/Zbuloni cila pjesë e trupit tuaj është më tërheqëse sipas shenjës së horoskopit

Kuriozitete

Nga gjoksi tek këmbët/Zbuloni cila pjesë e trupit tuaj është më tërheqëse sipas shenjës së horoskopit

Publikuar

-

A keni menduar ndonjëherë se pse njerëzit duket se janë më të interesuar për një shenjë të zodiakut se sa per një tjetër?

Ndaloni së menduari dhe filloni të lexoni sepse ne jemi këtu për të hequr  konfuzionin tuaj dhe t’ju tregojmë cilësitë joshëse të bazuara në shenjën tuaj zodiake.

Më poshtë do të njiheni me pjesën tuaj më të nxehtë të trupit sipas shenjës suaj të zodiakut!

Dashi

Eshtë stili juaj unik i ecjes që tërheq të tjerët drejt jush dhe kur bëhet fjalë për pjesën tuaj më të nxehtë të trupit, atëherë janë këmbët tuaja.

Demi

Nuk i keni pasur flokët asnjëherë keq? Në fakt jeni me fat sepse i keni natyralisht të bukur. Ato janë pjesa më seksi që i tërheq që të gjithë.

Binjakët

Binjakët tashmë janë shumë të njohur se kanë një personalitet të dyfishtë, kur bëhet fjalë për pjesën e tyre më të nxehtë të trupit, ne nuk mund t’i përmbahemi një, ata kanë disa atribute fizike për të joshur njerezit perreth.

Gaforrja

Ju keni buzët më të nxehta. Ju mund ta “rrëmbeni” këdo që çmendet pas buzëve tuaja.

Luani

Mos lejoni çdo mashkull t’iu shohë shumë në sy të dashura luanesha sepse ai do bjerë në dashuri me ju. Sytë tuaj janë pjesa më tërheqëse.

Virgjëresha

Cila është pjesa më tërheqëse e trupit tuaj, ajo më specialja nga të gjitha? Pjesa “V’ mes këmbëve tuaja.

Peshorja

Vajzat e Peshores janë ato më të urryerat, por më lejoni t’ju them se nuk është urrejtja por xhelozia sepse mund të tërhiqni këdo me lehtësi. Atributi më i nxehtë që ju keni janë këmbët tuaja.

Akrepi

Çuditeni e ndonjëherë mërziteni pse ju shohin shumë tek pjesa e vitheve? Në fakt i keni vërtet të bukura dhe nuk duhet t’i fshihni.

Shigjetari

Gratë e Shigjetarit kanë tendencën të lulëzojnë pasi janë shumë ambicioze dhe ekstroverte. Sipas zodiakut, pjesa e tyre më e nxehtë është shpina e tyre.

Bricjapi

Njerëzit e Bricjapit kanë duar shumë tërheqëse dhe të nxehta.

Ujori

Barku juaj me muskuj nuk është krijuar vetëm nga palestra, por e keni edhe të lindur disi. Nga të gjitha shenjat ju e keni këtë pjesë më seksi.

Peshqit

Ju femrat e shenjës së peshqve keni një nga zonat më sensuale si pjesën tuaj më tërheqëse. Cila është ajo? Qafa të cilën duan ta puthin që të gjithë./CNA.al

 

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kuriozitete

Surpriza me financat dhe karrierën/ Parashikimi i horoskopit për javën e fundit të muajit Shkurt

Publikuar

-

Nga

Dashi Nëse keni arritur ta mbani stresin në punë mënjanë, do të jeni në gjendje të shijoni një kohë të mirë në shtëpi dhe shëndeti juaj do të jetë optimal. Planetet kanë filluar të komplotojnë në favorin tuaj. Ju duhet ta mirëpresni këtë energji të gjallë. Mundohuni të mos ankoheni nëse gjërat bëhen të vështira […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Shtiren sikur nuk iu intereson asgjë/ Këto shenja të horoskopit janë më të afeksionuara në një marrëdhënie

Publikuar

-

Nga

Ujori Ujori ka tendencën të largohet pasi përfshihet shumë emocionalisht. Ata janë të mirë në maskimin e emocioneve të tyre duke përdorur logjikën.  Ujorët kanë frikë se mos lëndohen, kështu që ata racionalizojnë duke kufizuar sa të prekshëm janë, duke mos kuptuar se kjo ndikon në aftësinë e tyre për t’u lidhur me të tjerët. […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Si të mbroni sytë nga kompjuteri apo telefoni/ 10 këshillat që duhet të keni parasysh

Publikuar

-

Nga

Njerëzit që qëndrojnë shumë kohë para telefonit apo kompjuterit rrezikojnë të kenë probleme serioze me shikimin. Dy orë në ditë para monitorit mund të shtohen seriozisht problemet e shikimit dhe gjysma e orëve që kalohen para kompjuterit në punë ose në shtëpi mund ta kalojnë orarin zyrtar të 8 orëve. Për këtë arsye “American Academy […]

LEXO TE PLOTE