Connect with Us

“Po tallin t**** me ty”/ Zbulohen mesazhet e Einxhel Shkirës për Noizyn, reagon moderatorja

Showbizz

“Po tallin t**** me ty”/ Zbulohen mesazhet e Einxhel Shkirës për Noizyn, reagon moderatorja

Publikuar

-

Pak kohë më parë, në mediat rozë, u shtuan zërat se moderatorja shqiptare Einxhel Shkira simpatizon reperin e njohur, madje dhe i vete atij nga pas.

Së fundmi, faqja shumë e ndjekur në Instagram e quajtur “Vipat e Bllokut” ka publikuar një bisedë mes Shkirës dhe një vajze tjetër, ku kjo e fundit e kritikon se po duket keq që u lutet hapur Noizy-t me postimet e saj në Instagram.

“Inshallah të lexon Noizy se u dh*ve fare t’u ju lut”,  “Po tallin trapin me ty dhe vërtet më vjen keq”, këto janë disa nga mesazhet në bisedë në drejtim të Einxhel Shkirës. Kjo e fundit nuk pranon asgjë.

Por ajo që vëmë re tjetër është se në një postim të fundit në Instagram moderatoja  tregon se është në një hotel, dhe fansat i kërkojnë video se me kë është aty. Ende nuk dihet nëse me tyre reperit dhe saj  ka ndonjë flirt, por deri më tani ende nuk ka një reagim nga Noizy.

Por ajo që vëmë re në Instagramin e moderatores është se ka fshirë edhe postimet e vjetra me reperin./CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

" "

Showbizz

Gazetarja e quajti Dafina Zeqirin arrogante/ Flet menaxheri i vipave: “I bën dhurata me çmime ekstreme stafit të saj”

Publikuar

-

Nga

Para pak kohësh gjatë një interviste për emisionin “Mos i Fol Shoferit”, Suada Daci ka treguar se këngëtarja Dafina Zeqiri është një ndër ato personazhe që i karakterizon arroganca. Ajo është shprehur se Dafina jo vetëm me gazetarët por edhe me stafin e saj sille si një Divë dhe i trajtonte keq. Xhani Demika ka […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

“Më kanë ofruar para për një natë”/ Këngëtari shqiptar tregon çmenduritë e fanseve për të

Publikuar

-

Nga

Këngëtari shqiptar Sergio është një nga meshkujt më të pëlqyer sidomos nga gjinia femërore. Këngët e tij numërojnë me miliona klikime në Youtube. Së fundi ai ka qenë i ftuar nmë emisioni Glamour Zone me Ester Bylykun ku ka folur rreth marrëdhënies së tij me femrat. Ai ka theksuar se ka shumë fanse dhe një […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

FOTO-Modelja shqiptare i “vë flakën” Instagramit/ Pozon e shtrirë mbi kolltuk

Publikuar

-

Nga

Arbenita Ismajli është një nga modelet më të komentuara të showbizit shqiptar. Arbenita ka qenë në vëmendjen e mediave rozë pas ndarjes nga reperi Fero. Gjithashtu modelja është shumë aktive në Instagram ku ndan me ndjekësit e saj të shumtë foto nga jeta e përditshme si dhe projektet e reja nga puna e saj. Së […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

Ka gatuar trahana dhe çaj mali për Cristiano Ronaldon/ Ky është shefi i njohur i kuzhinës që do të zëvendësojë Renato Mekollin

Publikuar

-

Nga

Ditën e sotme skenaristja Zefina Hasani lajmëroi se Renato Mekolli nuk do të jetë drejtuesi i emisionit Hell’s Kitchen. Me anë  të një statusi në rrjetet sociale ajo shkruante: “S’e mendoja asnjehere se do te ndodhte keshtu por ja qe ndodhi. Renato u largua per arsyet e tij e ne duhet te vazhdonim me nje […]

LEXO TE PLOTE