Connect with Us

“Po tallin t**** me ty”/ Zbulohen mesazhet e Einxhel Shkirës për Noizyn, reagon moderatorja

Showbizz

“Po tallin t**** me ty”/ Zbulohen mesazhet e Einxhel Shkirës për Noizyn, reagon moderatorja

Publikuar

-

Pak kohë më parë, në mediat rozë, u shtuan zërat se moderatorja shqiptare Einxhel Shkira simpatizon reperin e njohur, madje dhe i vete atij nga pas.

Së fundmi, faqja shumë e ndjekur në Instagram e quajtur “Vipat e Bllokut” ka publikuar një bisedë mes Shkirës dhe një vajze tjetër, ku kjo e fundit e kritikon se po duket keq që u lutet hapur Noizy-t me postimet e saj në Instagram.

“Inshallah të lexon Noizy se u dh*ve fare t’u ju lut”,  “Po tallin trapin me ty dhe vërtet më vjen keq”, këto janë disa nga mesazhet në bisedë në drejtim të Einxhel Shkirës. Kjo e fundit nuk pranon asgjë.

Por ajo që vëmë re tjetër është se në një postim të fundit në Instagram moderatoja  tregon se është në një hotel, dhe fansat i kërkojnë video se me kë është aty. Ende nuk dihet nëse me tyre reperit dhe saj  ka ndonjë flirt, por deri më tani ende nuk ka një reagim nga Noizy.

Por ajo që vëmë re në Instagramin e moderatores është se ka fshirë edhe postimet e vjetra me reperin./CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Më erdhi keq”/ Fifi tregon momentin e sikletshëm me Eneda Tarifën në Këngën Magjike

Publikuar

-

Nga

Fitorja e Eneda Tarifës në Këngën Magjike pati shumë reagime pasi në sallë gjatë marrjes së çmimit pati brohorima për këngëtaren Fifi. Pas kësaj të gjitha medista shkrujatën se miqësia midis Fifit dhe Enedës kishte përfunduar por jo, dhe këtë Fifi e ka treguar edhe nëpërmjet postimeve në rrjetet sociale por edhe në intervistat që […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Wanda Nara “tërbon” Parisin/ Pozon pa të brendshme poshtë urës

Publikuar

-

Nga

Wanda Nara i ka vënë flakën edhe një herë Instagramit me pozat e saj të nxehta. Wanda së bashku me futbollistin e njohur Mauron kanë udhëtuar së fundi në Paris nga ku Wanda ka pozuar pranë Kullës Eiffel pa të brendshme. Ndjekësit kanë vërshuar me komentet e tyre komplimentuese ndaj bukuroshes bjonde që shpesh herë […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Jordyn Woods ndez rrjetin/ Çmend ndjekësit në fotot e fundit

Publikuar

-

Nga

E preferuara e rrjeteve sociale Jordyn Ëoods ka ndarë me ndjekësit e saj të shumtë dy foto marramendëse. Bukuroshja 22 vjeçare ka treguar linjat e saj bombastike e veshur me bikini ngjyrë portokalli. Jordyn është shfaqur më përvëluese se kurrë në fotot e saj të fundit me bikini. Kujtojmë se Jordyn është komentuar pafund edhe […]

LEXO TE PLOTE