Connect with Us

Bija ime/ Xhandan mëson se Demiri e ka mashtruar, ja ç’do ndodhë sot

Life Style

Bija ime/ Xhandan mëson se Demiri e ka mashtruar, ja ç’do ndodhë sot

Publikuar

-

Ojky i qëndron ftohtë Demirit dhe ai e kupton që ajo ka diçka. Ojky i thotë Demirit se e mori malli për të. Demir me Ojkynë dhe Ugurin gatuajnë bashkë. Xhandan shkon në shtëpinë e Demirit dhe Ugur detyrohet të dalë nga dritarja. Në mbrëmje Demir dhe Ugur shkojnë të kryejnë punën. Ojky qëndron me Xhandanin. Demir vjedh një unazë të shtrenjtë dhe mbaron punë pa u kapur. Ai shkon vonë në shtëpi dhe e gjen Xhandanin duke fjetur. Demir i ofron Xhandanit të qëndrojë por ajo largohet.

Demir i premton Ojkysë se do shkojë në panair. Nëna e Ugurit fton në shtëpi Xhandanin. Demir bën pazar vetëm. Ojky shkon në panair me Ugurin dhe Ilajda tallet me të. Ojky pret për Asunë dhe Demirin por asnjëri prej tyre nuk shkon në panair. Demir mëson se ka dalë përgjigja e analizave të ADN. Xhandan shkon në shtëpinë e Ugurit dhe nëna e tij i tregon një foto. Ajo mëson se Demir dhe Ugur janë shokë të ngushtë. Xhandan kupton që Demir e ka mashtruar gjithë këtë kohë. Ajo shkon tek Xhemali dhe kërkon që ai t’i tregojë të vërtetën për Demirin. Demir merr përgjigjen e analizës ADN por nuk ka guxim ta hapë.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

" "

Life Style

Arrijnë në pikën më ekstreme/ 3 shenjat e horoskopit që tejkalojnë çdo parashikim

Publikuar

-

Nga

Dashi Sigurisht që Dashi është një nga shenjat që shkojnë në ekstremitet. Nëse doni të shikoni se sa larg mund të shkojë, provoni t’i flisni për ish të dashurën ose ish të dashurin. Shigjetari Shigjetarit nuk i pëlqen aspak të shfaqë anën e tij ekstreme në publik. Pëlqejnë shumë vendet e ftohta dhe sportet ekstreme. […]

LEXO TE PLOTE
" "

Fashion

Jahte private, parti me Khloe Kardashian dhe dasma 1 milionë dollarëshe/ Brenda kompanisë së madhe të modës të miliarderit 55 vjeçar

Publikuar

-

Nga

Boohoo është një nga kompanitë që është rritur me hapa të mëdha. Ajo u themelua në vitin 2016 nga Mahmud Kamani dhe partnerja e tij Carol Kane. Kompania është rritur me shpejtësi dhe deri më tani ka arritur më shumë se 3.8 miliardë dollarë. Kamani ka gjetur rrugën për tu bërë miliarder dhe tani është […]

LEXO TE PLOTE
" "

Life Style

Ushqimi më i reklamuar në Instagram/ Si të përgatitni tostet më special me bazë pataten e ëmbël

Publikuar

-

Nga

Një trend tjetër i njohur në Instagram janë tostet me bazë pataten e ëmbël. Jo vetëm të famshme, por edhe të shëndetshme. Nëse po mbani një dietë pa përbërës me gluten dhe nuk doni të përdorni bukën këto janë kombinimet ushqimore më të shijshme që mund të provoni. 1-Tost me avocado, patate të ëmbël dhe […]

LEXO TE PLOTE
" "

Life Style

Lehtëson stomakun dhe shmang të vjellat/ Disa arsye pse duhet të përdorim xhinxher në ushqim

Publikuar

-

Nga

Mëngjesi është një nga vaktet më të rëndësishme për çdo njeri. Pavarësisht se ndonjëherë rutina mund t’iu mërzisë por jo nëse pjesë e tij është xhinxheri. Këto janë disa nga mënyrat se si mund ta përdorni xhinxherin në ushqim. Mund ta përzieni me kafenë tuaj. Kafja dhe Xhinxheri janë një kombinim shumë luftues, veçanërisht perderisa […]

LEXO TE PLOTE