Connect with Us

FOTO-E mbani mend “Robertën” tek “Rebelde”?/ Ja çfarë ka ndodhur me aktoren e preferuar të shqiptarëve

Showbizz

FOTO-E mbani mend “Robertën” tek “Rebelde”?/ Ja çfarë ka ndodhur me aktoren e preferuar të shqiptarëve

Publikuar

-

Disa vite më parë, seriali Rebelde bëri namin në televizionin shqiptar dhe të gjithë u “marrosën” pas këtij seriali me adoleshentë dhe histori të ndryshme.

Ajo që ra më shumë në sy ishte aktorja Dulce Maria e cila luante rolin e “Roberta” në ‘Rebelde’. Pas kaq shumë vitesh, Dulce Maria ka ndryshuar, e nuk është më ajo çapkënia flokëkuqe por së fundmi ajo ka kurorëzuar dashurinë në martesë me partnerin e saj Paco Alvarez.

Ata kanë më shumë se tre vite lidhje dhe më në fund kanë vendosur të hedhin një hap të rëndësishëm në jetën e tyre, e të nisin një familje së bashku.

Çifti ka zhvilluar një dasmë tradicionale me shumë të ftuar dhe Dulce Maria duket shumë e veçantë e veshur me të bardha. Aktorja kishte zgjedhur një fustan të stilit të princeshës, e dukej mjaft bukur teksa ngjitej në altar./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

" "

Showbizz

Do të performojë në Festivalin e RTSH/ Këngëtari i famshëm italian vjen në Shqipëri me surpriza speciale

Publikuar

-

Nga

Festivali i 58 i Këngës në RTSH këtë herë ka ardhur me shumë ndryshime. Këtë vit gjithçka i është besuar moderatores Alketa Vejsiu si dhe Vera Grabockës. Gjatë një interviste Alketa zbuloi se do të ketë të ftuarë special dhe do të jenë artistët që do të performojnë janë Giusy Ferreri, Eleni Foureira dhe Mahmood. […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

“Jam shumë supersticioz”/ Renato Mekolli i tmerruar nga ky fenomen të cilit i frikësohet e gjithë bota

Publikuar

-

Nga

Renato Mekolli është një nga protagonistët e ekranit që komentohet pafund në shtypin rozë. Shefi i kuzhinës është shumë i përkushtuar ndaj punës së tij dhe vetëm diçka mund të bënte që ai të anullojë çdo plan apo projekt dhe ajo është e premtja e 13 , e cila njihet nga e gjithë bota si […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

“Kishte vite që na kërkohej, kisha frikë…”/ Alban Kondi flet për bashkëpunimin me West Side Family

Publikuar

-

Nga

Grupi West Side Family mori pjesë në “Këngën Magjike” me këngën 7 ditë, një këngë që u pëlqye dhe u duartrokit shumë nga publiku shqiptar. Së bashku me Landin dhe Mirin në vend të Dr Florit ka kënduar Alban Kondi. Në emisionin Sara radio shoë Albani ka treguar se e ka patur shumë të vështirëtë […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

FOTOT- Me të brendshme dhe linja tepër seksi/ Klaudia Pepa zbulon surprizën

Publikuar

-

Nga

Balerina shqiptare Klaudia Pepa, prej kohësh është zhvendosur në shtetin fqinj, Italinë ku dhe ka fituar një famë dhe ka arritur shumë suksese në skenat më të famshme italiane. Para pak kohësh Pepa kishte paralajmëruar se së shpejti do të vinte me një surprizë për të gjithë fansat e saj. Ajo sapo ka treguar se […]

LEXO TE PLOTE