Connect with Us

FOTO-E mbani mend “Robertën” tek “Rebelde”?/ Ja çfarë ka ndodhur me aktoren e preferuar të shqiptarëve

Showbizz

FOTO-E mbani mend “Robertën” tek “Rebelde”?/ Ja çfarë ka ndodhur me aktoren e preferuar të shqiptarëve

Publikuar

-

Disa vite më parë, seriali Rebelde bëri namin në televizionin shqiptar dhe të gjithë u “marrosën” pas këtij seriali me adoleshentë dhe histori të ndryshme.

Ajo që ra më shumë në sy ishte aktorja Dulce Maria e cila luante rolin e “Roberta” në ‘Rebelde’. Pas kaq shumë vitesh, Dulce Maria ka ndryshuar, e nuk është më ajo çapkënia flokëkuqe por së fundmi ajo ka kurorëzuar dashurinë në martesë me partnerin e saj Paco Alvarez.

Ata kanë më shumë se tre vite lidhje dhe më në fund kanë vendosur të hedhin një hap të rëndësishëm në jetën e tyre, e të nisin një familje së bashku.

Çifti ka zhvilluar një dasmë tradicionale me shumë të ftuar dhe Dulce Maria duket shumë e veçantë e veshur me të bardha. Aktorja kishte zgjedhur një fustan të stilit të princeshës, e dukej mjaft bukur teksa ngjitej në altar./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: