Connect with Us

FOTO-“Hapni perdet e frustrimit”/ Roza Lati vishet si murgeshë, komentuesit e “masakrojnë”

Showbizz

FOTO-“Hapni perdet e frustrimit”/ Roza Lati vishet si murgeshë, komentuesit e “masakrojnë”

Publikuar

-

Edhe pse vitin e kaluar, kjo veshje e Roza Latit si murgeshë nuk u pëlqye, moderatorja nuk ka nguruar ta veshë përsëri.

Së fundmi, gjatë emisionit moderatorja organizoi një martesë të inskenuar të këngëtares së ftuar, Anxhela Peristeri, ndërkohë që vetë ishte veshur si murgeshë. Kjo veshje e saj nuk u prit mirë nga ndjekësit të cilët nuk i kursyen komentet negative.

Roza nuk e ka lënë me kaq këtë çështje, dhe me anë të një postimi në ‘Instagram’ ka shpjeguar arsyen e zgjedhjes që bëri.

“Po përtoj t’i jap shpjegime injorancës për komentet negative që kanë lënë te fotot e mia me veshjen e murgeshës. Po i njëjti muhabet ndodhi dhe vjet. Që u vesha si murgeshë sezonin e kaluar. So…kësaj rradhe po ripostoj shkrimin tim që është i qartë si kristali. Qetësohuni popcorna. Hapni perdet e frustrimit o milet i mesjetës”, ka shkruajtur moderatorja bashkangjitur me publikimin e bërë vitin e kaluar./CNA.al

 

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: