Connect with Us

“Ka qenë një dhuratë e jetës”/Jennifer Aniston cilësohet ikona e mbrëmjes, ja fjalimi prekës i saj

Showbizz

“Ka qenë një dhuratë e jetës”/Jennifer Aniston cilësohet ikona e mbrëmjes, ja fjalimi prekës i saj

Publikuar

-

Eventi i rëndësishëm i  “People’s Choice Award”, pati shumë surpriza mbrëmjen e djeshme ku aktorja e famshme Jennifer Aniston, u cilësua si një ‘ikonë’. Çmimi iu dorëzua nga kolegu i saj në shumë projekte kinematografike, Adam Sandler.

“Nëse kam ndonjë të drejtë mbi fjalën ‘ikonë’, është vetëm sepse kam qenë pjesë e një shfaqjeje ‘ikonë’, me një kast ‘ikonë’, dhe me një stil flokësh ‘ikonë’. ‘Friends’ ka qenë vërtetë një dhuratë e jetës, dhe unë nuk do isha duke qëndruar këtu pa atë shfaqje të mrekullueshme, pa ata 5 aktorë fantastikë, dhe pa atë audiencë që na ka ndjekur për 1 dekadë. Ju dua shumë. Faleminderit që më qëndroni pranë”, ka qenë fjalimi i Jennifer që preku të gjithë audiencën e sallës.

Kujtojmë se së fundmi Aniston është bërë pjesë e ‘komunitetit’ më të madh të rrjeteve sociale, “Instagram”, e që në orët e para shkaktoi shumë reagime dhe fitoi shumë ndjekës./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

" "

Showbizz

Beyonce i bën dhuratën 40 milionë dollarëshe burrit të saj/ Nuk do ta besoni se për çfarë bëhet fjalë

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me famë botërore Beyonce, ka gjetur mënyrën më të bukur për të surprizuar bashkëshortin e saj, Jay Z, kur u bënë prindër për herë të parë. Këngëtarja i bleu reperit një avion privat në “Ditën e Baballarëve”, i cili i ka kushtuar plot 40 milionë dollarë. Avioni privat ishte një Bombardier Challenger 850 dhe […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

Iu ka shpëtuar plumbave gjatë luftës, po mbesa e tij Dojna Mema do të ishte një partizane e denjë? Ja ç’thotë gjyshi i moderatores

Publikuar

-

Nga

Ndonëse njihnim vetëm gjyshen e moderatores së njohur Dojna Mema nga Instagrami, edhe gjyshi i saj është shumë i njohur, por në fushën e tij. Me siguri emrin e tij, Serveti, e kemi dëgjuar tek videot në Instagram tek gjyshja e Dojnës. Veterani i njohur i luftës, Servet Agalliu ishte i ftuar këtë të mërkurë […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

“Mendoj babain tim”/ Vikena Kamencia emocionohet dhe përlotet gjatë emisionit

Publikuar

-

Nga

Kjo e mërkurë në emisionin Soiree me Jonida Shehunn kishte në fokus muzikën e filmave shqiptarë  në kuadër të 75 vjetorit të çlirimit të Shqipërisë. Vikena Kamenica ka interpretuar këngën “Xhaketa e kuqe” e filmit “Udhëtim në Pranverë”, e cila ka treguar se kjo këngë i kujton gjithmonë babain e saj. Vikena është përlotur gjatë […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

“Është bërë Tirana prostitucion i gjallë”/ Stresi shpërthen në ofendime

Publikuar

-

Nga

Reperi Stresi është një nga personazhet që është komentuar shumë në mediat rozë për jetën e tij private. Pas ndarjes nga bashkëshortja e tij Stresi u komentua për fotot që qarkulluan në rrjet ku shfaqej me një vajzë në një klub nate. Mbrëmjen e kaluar stresi ka publikuar disa story në rrjetin Instagram ku ka […]

LEXO TE PLOTE