Connect with Us

“Pas kaq kohësh, kjo këngë më rrënqethi”/ Vesa Luma emocionohet nga këngëtari shqiptar

Showbizz

“Pas kaq kohësh, kjo këngë më rrënqethi”/ Vesa Luma emocionohet nga këngëtari shqiptar

Publikuar

-

Pak javë më parë nisën konkurrimet e edicionit të 20-të të “Këngës Magjike” dhe shumë emra të njohur të skenës janë bërë pjesë e këtij festivali dhe një ndër ta është edhe Lind Islami.

Së fundmi, ai është paraqitur me një këngë dedikuar dashurisë së nënës dhe reagimet kanë qenë tepër pozitive.Edhe këngëtarja e njohur, Vesa Luma ka shprehur pëlqimin e saj për këngën e Lindit. Këtë gjë ajo e ka treguar me anë të një postimi në “Instastory”.

“Wow, rastësisht e pashë këtë këngë të shpërndarë në rrjete sociale, çfarë emocioni. Bravo @lindislami, pas kaq shumë kohësh u rrënqetha nga një këngë shqiptare”, shkruan ajo.

Kujtojmë se Vesa Luma së bashku me bashkëshortin, Big Bastën dhe djalin e tyre janë larguar drejt Australisë për të jetuar, por duket se këngëtarja nuk harron të dëgjojë dhe vlerësojë projektet e kolegëve të saj./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: