Connect with Us

Tifozja e “çmendur” e Parmës nuk i lë vend imagjinatës/ Fotot më bombastike të Rosy Maggiulli

Showbizz

Tifozja e “çmendur” e Parmës nuk i lë vend imagjinatës/ Fotot më bombastike të Rosy Maggiulli

Publikuar

-

Tifozet seksi po shtohen gjithnjë e më shumë duke i lënë pa mend futbollistët e skuadrave të njohura në botë. Modelja seksi Rosy Maggiulli, është një tifozë mjaft e “çmendur” e Parmës e cila u bë e famshme falë një videoje me pullë të kuqe që u publikua pa dëshirën e saj, por të cilën në fakt e kishte bërë në mënyrë që të njihej sa më shumë.

Maggiulli ka marrë pjesë gjithashtu në një nga edicionet e “Big Brother”-it italian. Ajo është tepër aktive në rrjetet sociale dhe ka mijëra ndjekës të cilët kanë shumë komente pozitive për format e saj bombastike.

Për më tepër ndiqni fotogalerinë e mësipërme./CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: