Connect with Us

2 shenjat më të paparashikueshme të Zodiakut/ Zbuloni se si janë në një marrëdhënie dashurie

Life Style

2 shenjat më të paparashikueshme të Zodiakut/ Zbuloni se si janë në një marrëdhënie dashurie

Publikuar

-

Luani

Një Luan do të jetë larg nga të qenit një individ i matur ose stoik. Ata janë të besimit se ata gjithmonë duhet të jenë të gatshëm të jenë të hapur dhe shprehës për ndjenjat dhe emocionet e tyre në jetë. Kjo është arsyeja pse është absolutisht thelbësore që ata të përfundojnë me dikë që është i kënaqur me hapjen emocionale dhe ndershmërinë. Ata kanë nevojë për një partner i cili do të jetë në gjendje të pajtohen me emocionet e tyre në një bazë të qëndrueshme.

“Nga këndvështrimi i Luanit, është normale të jesh njerëzor: me fjalë të tjera, një qenie sentimentale me një varg ndjenjash,” këshillon Mckean. “Me këtë, ata ndjehen të qetë duke e ndarë atë me personin që zgjodhën si partnerin e tyre […] Duke shprehur emocione, pa marrë parasysh sa ekstreme, nuk është vetëm jeta për ta, por pjesë e të jetuarit dhe të qenurit gjallë.”

Luanët janë krijesa që falin në mënyrë të natyrshme dhe kjo është arsyeja pse është e lehtë për ta të lëvizin nga situatat e tensionuara në një marrëdhënie. Dhe ata gjithashtu shpresojnë se partnerët e tyre do të jenë po aq falës sa janë.

Akrepi

Një Akrep do të ketë thellësinë emocionale që shumë pak të tjerët do të ishin në gjendje të përputheshin. Ata gjithmonë i ndiejnë gjërat në një mënyrë më të jashtëzakonshme dhe më të thellë sesa shumica e të tjerëve janë në gjendje t’i provojnë vetë. Kjo është arsyeja pse ata shpesh mund të hasen si të paparashikueshëm në marrëdhëniet e tyre.

“Ata që nuk kanë guxim mund të ndiejnë se Akrepi është i paqëndrueshëm, sepse ata mund të jenë” thotë McKean nga Akrepi. Në fund të fundit, nëse një Akrep ju përfshinë në botën e tyre, ndarja do të thotë të kujdeseni. Ata tregojnë vetëm dobësinë dhe paqëndrueshmërinë e tyre ndaj atyre që vërtet i duan, gjë që nuk është pasojë në krahasim me gjithçka tjetër që sjellin në një marrëdhënie. ”/ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

" "

Fashion

Tendencat e modës/ Stilistja e famshme tregon kombinimet më perfekte

Publikuar

-

Nga

Asgjë nuk ndryshon aq shpesh sa moda dhe trendet. Njerëzit dëshpërimisht mundohen t’i përqafojnë menjëherë. stilistët që kanë njohuritë më të azhurnuara të modës dhe disa prej tyre (për fat të mirë për ne) janë të gatshëm të ndajnë atë që dinë në internet. Alexandra Gazinskaya, një stiliste nga Krasnoyarsk, ka më shumë se 50,000 […]

LEXO TE PLOTE
" "

Life Style

Do të bënin gjithçka për atë që kanë në krah/ Njihuni me shenjat më hiperaktive të horoskopit

Publikuar

-

Nga

Binjakët Kur keni një Binjak rreth jush, atëherë mos e vrisni mendjen për asgjë. Ata janë shumë entuziast, mbështetës dhe të zgjuar. Ata do të vijnë me ide kreative dhe do t’iu tregojnë se ndodhen aty për ju. Shigjetari Shigjetarët janë të njohur për zemrën e tyre të madhe. Dhe kur ata e duan një […]

LEXO TE PLOTE
" "

Life Style

Janë mjeshtër të fjalës/ Këto shenja të horoskopit nuk e njohin frikën

Publikuar

-

Nga

Luani Luani është folës shumë i mirë në public pasi nuk ka frikë dhe as kompleks të dalë para njeërzve. Për ta është jetike dalja në skenë dhe të tregojnë se janë lider. Binjakët Binjakët kanë një gjuhë shumë të veçantë kur bëhet fjalë për komunikim. ata kanë shumë njohuri rreth subjektit dhe ç do […]

LEXO TE PLOTE
" "

Life Style

Injorues dhe kokëfortë/ 5 shenjat e horoskopit që nuk e durojnë dot që të tjerët t’iu tregojnë se çfarë duhet të bëjnë

Publikuar

-

Nga

Dashi Kur dikush i thotë një Dashi të mos bëjë diçka apo se po rrezikon nëse e bën një gjë, dijeni se si përfundim ai do ta bëjë atë që ka menduar. Dashi është kokëfortë dhe askush nuk e mbështet në këtë pikë. Demi Demët njihen si kokëfortë dhe nuk e besojnë se një njeri […]

LEXO TE PLOTE