Connect with Us

Copëtoi trupin e ish studentes/ Krimi makabër i historianit rus, zbulohet deklarata e tij e çuditshme

Life Style

Copëtoi trupin e ish studentes/ Krimi makabër i historianit rus, zbulohet deklarata e tij e çuditshme

Publikuar

-

Ditën e djeshme, një krim makaber pushtoi mediat e huaja ku historiani i njohur rus Oleg Sokolov u kap duke hedhur në lumë krahët e trupit të copëtuar të ish-studentes së tij, Anastasia Yeshchenko.

Profesori 63-vjeçar në Universitetin Shtetëror të Shën Petërburgut, u nxorr nga lumi Moika, në zemër të qytetit dhe në çantë, kishte dy krahë të copëtuar dhe një armë.

Autoritetet thanë për median shtetërore RIA-Novosti se trupi i copëtuar i Yeshcheno u gjend në apartamentin e Sokolov. Viktima ishte 24 vjeçe.Sokolov u dërgua në Kresty, një qendër paraburgimi, ku do të qëndrojë dy muaj.

Sipas medias vendase fontanka.ru, Sokolov tha se “Pendohet thellësisht.”

Ai tha se jetonte me viktimën prej pesë vitesh. “E konsideroja nuse dhe u thashë të afërmve se do të martoheshim,” tha Sokolov. Ai përshkroi edhe zënkën për fëmijët e tij që i parapriu krimit makabër.

Sokolov është specialist në historinë ushtarake të Francës dhe profesor në Departamentin e Historisë Moderne dhe Bashkëkohëse në Universitetin Shtetëror të Shën Petërburgut.

Gjithashtu, ai ishte anëtar i Institutit të Shkencave Sociale, Ekonomike dhe Politike me qendër në Francë./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Life Style

E pangopur me s*ks/ Rrëfehet 28 vjeçarja: Kam shkuar me 130 meshkuj

Publikuar

-

Nga

Prindërit e saj u ndanë kur ajo ishte 13 vjeç dhe nëna e saj u shpërngul. Babai i saj punonte si shofer taksie, kështu që shpesh ishte në shtëpi vetëm, duke u ndierë e vetmuar dhe e izoluar. Frankie humbi virgjërinë e saj në moshën 14 vjeç dhe më pas vazhdoi të ketë një lidhje […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Akrepi në dashuri/ 14 faktet që nuk i keni ditur më parë për shenjën më pasionante të horoskopit

Publikuar

-

Nga

Akrepi është një nga shenjat më intensive në astrologji. Tiparet e Akrepit përfshijnë zotërimin dhe xhelozinë, që të dyja mund të jenë jashtë mase. Por në të njëjtën kohë, të kesh dikë që të vlerëson dhe është kaq tërheqës, është e vështirë të mos falësh. Fuqia e tyre është tërheqëse dhe frikësuese, prandaj nuk përbën […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Nëna akuzon Kaderin për vrasje/ Zbuloni se çfarë do të ndodhë të hënën në serialin tuaj të preferuar

Publikuar

-

Nga

Ejlyl, Songyl, Xhemre dhe Kader shkojnë të pastrojnë në një shtëpi në mënyrë që të fitojnë para për varrin e prindërve të Xhemresë. Ky është kurth i Defnes e cila ka bërë plan t’i poshtërojë vajzat e jetimores. Xhemre vendos të pastrojë vetëm për të bërë varrin e prindërve. Defne tallet me vajzat teksa ato […]

LEXO TE PLOTE