Connect with Us

FOTO- Demi Rose nuk di të ndalet/ Jep mesazhin e rëndësishëm, por ja çfarë i tërheq vëmendjen fansave

Showbizz

FOTO- Demi Rose nuk di të ndalet/ Jep mesazhin e rëndësishëm, por ja çfarë i tërheq vëmendjen fansave

Publikuar

-

Modelja seksi Demi Rose, tashmë njihet për fotot e saj tepër ekstravangante ku shfaq format bombastike me të cilat ka lënë pa “gjumë” fansat e saj.

Së fundmi ajo ka pozuar për revistën “Bad Influence” dhe ka treguar librin që ka lexuar në plazh.

“Jam lidhur me këtë libër kaq shumë! Nuk është vetëm jnë tregim për ndarjet në botën moderne, por është shumë më thellë se aq. Është një refleksion i gjeneratave tona. Karakteret me kanë bërë për vete. Një libër që duhet lexuar domosdo”.

Por vëmendja e fansave ka shkuar tek format e saj përvëluese ku ajo është shfaqur me bikini ngjyrë të kuqe./CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: