Connect with Us

FOTO-“Një femër boss ka nevojë për…”/Dafina Zeqiri tregon garderobën luksoze që të gjithë do të donim ta kishim

Showbizz

FOTO-“Një femër boss ka nevojë për…”/Dafina Zeqiri tregon garderobën luksoze që të gjithë do të donim ta kishim

Publikuar

-

Ajo njihet si një nga këngëtaret shqiptare më e pëlqyer dhe me shumë hite të suksesshme ndër vite.

Dafina Zeqiri është edhe një nga këngëtaret më stil dhe shpesh shfaqet në  mjaft sportive, por gjithmonë shumë në formë.

Edhe në jetën e përditshme Dafina nuk i ndahet stilit të saj sportiv, madje pak orë më parë ka bërë publike pamjet nga garderoba e saj, ku bien në sy atletet e shumta që ajo ka. Në postimin tjetër këngëtarja ka shkruar: “Asnjëherë mjaftueshëm atlete. Por një femër ‘boss’ ka nevojë për çizme dhe taka”, duke treguar edhe koleksionin e këpucëve.

Kujtojmë se së fundmi Dafina ka publikuar bashkëpunimin e saj më të ri me Varrosin “Ring Ring”./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: